Kirken.no bruker såkalte cookies til trafikkmåling og optimalisering av innhold. Hvis du klikker «Jeg forstår, lukk meldingen» aksepterer du at vi bruker cookies på sidene. Vil du vite mer om cookies, trykk «les mer».

Jeg forstår, lukk meldingen

Les mer

Valgresultater for kirkevalget 2019 i Sandefjord kirkelige fellesråd

Slik er de nye menighetsrådene for 2019-2023

Andebu sokn

Sperregrense for listen: 302 stemmer

Medlemmer

JØRUNN SOLHEIM HOTVEDTf. 1959
Nominasjonskomiteens liste 178 stemmer
 
EVA GUNILLA HENNINGSEN RØNNBLOMf. 1955
Nominasjonskomiteens liste 183 stemmer
 
BJARNE SOMMERSTADf. 1964
Nominasjonskomiteens liste 216 stemmer
 
ERNA AASf. 1943
Nominasjonskomiteens liste 167 stemmer
 
HANNE MØYLANDf. 1964
Nominasjonskomiteens liste 212 stemmer
 
JANNE OLSENf. 1985
Nominasjonskomiteens liste 165 stemmer

Varamedlemmer

ANETTE WENDELf. 1987
Nominasjonskomiteens liste 163 stemmer
 
WENCHE WANGBERG BORLAUGf. 1953
Nominasjonskomiteens liste 151 stemmer
 
GRETE JOHANNE KNUTSENf. 1944
Nominasjonskomiteens liste 161 stemmer
 

Arnadal sokn

Sperregrense for listen: 128 stemmer

Medlemmer

SIGNE TRETTETEIGf. 1970
Nominasjonskomiteens liste 161 stemmer
 
GRO TISLEVOLDf. 1966
Nominasjonskomiteens liste 142 stemmer
 
ESPEN HAUGEf. 1964
Nominasjonskomiteens liste 139 stemmer
 
VERA IRENE HAUGAN ØKSNEf. 1966
Nominasjonskomiteens liste 138 stemmer
 
VERONICA GJELSÅSf. 1983
Nominasjonskomiteens liste 137 stemmer
 
BENEDICTE BAKKE JACOBSENf. 1989
Nominasjonskomiteens liste 131 stemmer

Varamedlemmer

FRODE JAN DVERGSDALf. 1976
Nominasjonskomiteens liste 131 stemmer
 
BARBRO HÄGGBLADf. 1945
Nominasjonskomiteens liste 127 stemmer
 
SIGBJØRN BAKKE AAMELFOTf. 1976
Tilføyd valgbar person 2 stemmer
 

Bugården sokn

Sperregrense for listen: 697 stemmer

Medlemmer

GUNNBJØRG FURUSETf. 1964 , Ergoterapeut
Nominasjonskomiteens liste 741 stemmer
 
KRISTIN SKÅRSMOEN ØVERLANDf. 1975 , Lærer
Nominasjonskomiteens liste 731 stemmer
 
TORMOD RIKARD LUNDf. 1987 , Ingeniør
Nominasjonskomiteens liste 731 stemmer
 
ANDERS THOf. 1950 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 723 stemmer
 
OLAV REITANf. 1954 , Lærer
Nominasjonskomiteens liste 714 stemmer
 
MARTHE HENRIKSENf. 1962 , Spesialhjelpepleier
Nominasjonskomiteens liste 710 stemmer
 
HELGE LJOSLANDf. 1952 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 709 stemmer
 
STINE KARLSENf. 1950 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 706 stemmer

Varamedlemmer

ANNE-LISE RAMBERGf. 1953 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 700 stemmer
 
JØRN AGNAR NICOLAYSENf. 1958 , Togkonduktør
Nominasjonskomiteens liste 689 stemmer
 
HEIDI ODDRUN DAHLEf. 1964 , Hjelpepleier
Nominasjonskomiteens liste 689 stemmer
 
REINHARD NILOf. 1960 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 683 stemmer
 
ELISABETH RØRVIKf. 1951 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 679 stemmer
 

Høyjord sokn

Sperregrense for listen: 82 stemmer

Medlemmer

THORE NÆSSf. 1954
Nominasjonskomiteens liste 93 stemmer
 
GRO FADUM HOLMf. 1954
Nominasjonskomiteens liste 93 stemmer
 
INGEBORG FADUMf. 1956
Nominasjonskomiteens liste 92 stemmer
 
KRISTINE MYHREf. 1960
Nominasjonskomiteens liste 91 stemmer
 
 
NINA AUGLENDf. 1964
Nominasjonskomiteens liste 84 stemmer
 
GRY SKJELBREDf. 1977
Nominasjonskomiteens liste 83 stemmer

Varamedlemmer

TORILD ELISABETH MYHREf. 1950
Nominasjonskomiteens liste 81 stemmer
 
KJELL SOMMERSTADf. 1955
Nominasjonskomiteens liste 80 stemmer
 
GUNN HEGE AASRUMf. 1972
Nominasjonskomiteens liste 81 stemmer
 

Kodal sokn

Sperregrense for listen: 215 stemmer

Medlemmer

MORTEN ROLSTADf. 1972
Nominasjonskomiteens liste 258 stemmer
 
KJERSTI RISMYHR RIISf. 1962
Nominasjonskomiteens liste 241 stemmer
 
ØYVIND JACOBSENf. 1982
Nominasjonskomiteens liste 239 stemmer
 
JOHAN MARTIN OSMUNDSENf. 1963
Nominasjonskomiteens liste 237 stemmer
 
HILDE VATAKERf. 1962
Nominasjonskomiteens liste 233 stemmer
 
HELLE DORTHEA BERGEf. 1952
Nominasjonskomiteens liste 226 stemmer

Varamedlemmer

SONJA EKMANf. 1953
Nominasjonskomiteens liste 223 stemmer
 
GISLE SAGAf. 1974
Nominasjonskomiteens liste 223 stemmer
 
GUNN LISBETH NILSENf. 1966
Nominasjonskomiteens liste 220 stemmer
 

Sandar sokn

Sperregrense for listen: 1055 stemmer

Medlemmer

GUDBRAND SLETTEf. 1980 , Avdelingsingeniør ved SIV
Nominasjonskomiteens liste 1119 stemmer
 
HILDE BØRUFSENf. 1963 , Autorisert Regnskapsfører
Nominasjonskomiteens liste 1101 stemmer
 
OLE-ANTON BAKKEf. 1966 , Emballasjesjef, Jotun
Nominasjonskomiteens liste 1091 stemmer
 
LINDA KARIN ØYENf. 1963 , Adjunkt fra 2019
Nominasjonskomiteens liste 1081 stemmer
 
ANNE SOLLIE HEMf. 1947 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 1076 stemmer
 
SVEN-ARNE NILSSONf. 1946 , Pensjonist fra 2012
Nominasjonskomiteens liste 1061 stemmer
 
ROLF OVE ØVRUMf. 1947 , Autorisert regnskapsfører
Nominasjonskomiteens liste 1042 stemmer
 
TURID COLLINGf. 1943 , Husmor
Nominasjonskomiteens liste 1024 stemmer

Varamedlemmer

LEIF KLEMMETSMOf. 1965 , Selvstendig næringsdriven
Nominasjonskomiteens liste 1031 stemmer
 

Sandefjord sokn

Sperregrense for listen: 805 stemmer

Medlemmer

BENTE AVEN LANGf. 1952 , Daglig leder/pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 901 stemmer
 
TONE BERGENE AABREKKf. 1972 , Lege
Nominasjonskomiteens liste 887 stemmer
 
ØYSTEIN SELNESf. 1954 , Rektor/pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 877 stemmer
 
HILDE KRISTINE FORSBERGf. 1973 , Sykepleier
Nominasjonskomiteens liste 836 stemmer
 
MAIKEN HORN BOLSETf. 1989 , Forfatter/bartender
Nominasjonskomiteens liste 817 stemmer
 
TURID HAUGENf. 1944 , Hjelpepleier/pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 816 stemmer
 
JAN ARILD NORDINf. 1982 , Autorisert regnskapsfører
Nominasjonskomiteens liste 810 stemmer
 
INGER MARIE SKÅRSLETTEf. 1956 , Hjemmeværende
Nominasjonskomiteens liste 777 stemmer

Varamedlemmer

DAG IVAR LØKKEMYHRf. 1969 , Byggmester/byggleder
Nominasjonskomiteens liste 803 stemmer
 
KÅRE HENNINGf. 1949 , Lærer/rektor/pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 787 stemmer
 
LILLIAN NILSENf. 1959 , Hjelpepleier
Nominasjonskomiteens liste 782 stemmer
 
RAGNHILD KØLTZOWf. 1944 , Sykepleier/pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 780 stemmer
 

Skjee sokn

Sperregrense for listen: 185 stemmer

Medlemmer

ANDERS KRISTIAN KJÆRf. 1961
Nominasjonskomiteens liste 210 stemmer
 
RUNAR WOLDf. 1964
Nominasjonskomiteens liste 205 stemmer
 
KJETIL GRAN BERGSHOLMf. 1962
Nominasjonskomiteens liste 199 stemmer
 
CHRISTOFFER HOLTf. 1955
Nominasjonskomiteens liste 196 stemmer
 
ÅSE SVENSSONf. 1958
Nominasjonskomiteens liste 194 stemmer
 
HILDE MARIANNE LIENf. 1958
Nominasjonskomiteens liste 187 stemmer

Varamedlemmer

JOHAN BUEf. 1951
Nominasjonskomiteens liste 182 stemmer
 
JON TORJUS ALTENf. 1965
Tilføyd valgbar person 1 stemmer
 

Stokke sokn

Sperregrense for listen: 443 stemmer

Medlemmer

AASE KRISTINE MYHREf. 1972
Nominasjonskomiteens liste 508 stemmer
 
ØIVIND NILSENf. 1944
Nominasjonskomiteens liste 494 stemmer
 
BETZY HELENE RØISGÅRDf. 1970
Nominasjonskomiteens liste 471 stemmer
 
STEINAR POULSENf. 1954
Nominasjonskomiteens liste 460 stemmer
 
MIA NILSEN HIDLEf. 1997
Nominasjonskomiteens liste 458 stemmer
 
BELINDA JOHANSEN RASMUSSENf. 2001
Nominasjonskomiteens liste 451 stemmer
 
ERNST GREGOR GETZ HIISf. 1972
Nominasjonskomiteens liste 445 stemmer
 
KRISTIN BOHNHORST KINSERDALf. 1956
Nominasjonskomiteens liste 438 stemmer

Varamedlemmer

RAGNAR BREDOCHf. 1967
Nominasjonskomiteens liste 428 stemmer
 
SARAH RUTH PYBUS NILSENf. 1988
Nominasjonskomiteens liste 437 stemmer
 
MARIANNE VIKf. 1980
Nominasjonskomiteens liste 433 stemmer
 
SVANHILD SORTLANDf. 1972
Nominasjonskomiteens liste 437 stemmer
 
ROLF ERLING GRIMSTADf. 1977
Nominasjonskomiteens liste 425 stemmer
 

Vesterøy sokn

Sperregrense for listen: 440 stemmer

Medlemmer

MONA AMUNDSEN NOMMEf. 1958 , Kommersiell kommunikasjon
Nominasjonskomiteens liste 495 stemmer
 
MARIT KNOPHf. 1962 , Freelancer
Nominasjonskomiteens liste 481 stemmer
 
BJØRG MERETHE WEIE NILSSENf. 1964 , Assistent
Nominasjonskomiteens liste 468 stemmer
 
MAI HELENE VEIDAL MYHREf. 1998 , Student
Nominasjonskomiteens liste 464 stemmer
 
KARI MERETE MARKMANf. 1968 , Fagarbeider
Nominasjonskomiteens liste 451 stemmer
 
TRUDE HOLMf. 1986 , Kunderådgiver i bank
Nominasjonskomiteens liste 434 stemmer
 
ERLING GEORGE BERGENDAHL HOHLERf. 1964 , Senior product developer
Nominasjonskomiteens liste 439 stemmer

Varamedlemmer

MONA SØRENSEN RØEDVANGf. 1961
Tilføyd valgbar person 437 stemmer
 
TRUDE HOLMf. 1986 435 stemmer
 
ARNT CHRISTIAN BRYDEf. 1964
Tilføyd valgbar person 434 stemmer

Kontaktinformasjon for Kirken i Sandefjord

Felles administrasjon

Bjerggata 56, 3210 Sandefjord

epost: post@sandefjord.kirken.no

Telefon: 33 45 44 50

Telefon- og besøkstid:  man-tor 10:00-15:00

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"