Kirken.no bruker såkalte cookies til trafikkmåling og optimalisering av innhold. Hvis du klikker «Jeg forstår, lukk meldingen» aksepterer du at vi bruker cookies på sidene. Vil du vite mer om cookies, trykk «les mer».

Jeg forstår, lukk meldingen

Les mer

Menighetsrådet

Menighetsrådet er et folkevalgt organ valgt for fire år. Menighetsrådets oppgaver er bestemt av Kirkelovens § 9. Siden det bare er ett sokn i Frogn kommune, ivaretar menighetsrådet også fellesrådet sine oppgaver (KL §14).

Menighetsrådet har sine møter på kirkekontoret / Smia flerbrukshus 2-3 ganger i semesteret. Protokoll fra møtene publiseres nederst på denne siden.

 

Menighetsrådet har følgende sammensetning:

Navn

Verv

E-post

Kåre Grumstad

Leder

kgrumsta@online.no

Barbro Gaustad Rodt

 

barbrogaustadrodt@gmail.com

Alexander Øiestad

 

a46506506@gmail.com

Anders Gunnar Johansen

 

anders.g.johansen@gmail.com

Kate Høyem

 

kate.hoyem@sondagsskolen.no

Ellen Berglijot Klynderud

  Ellen.klynderud@gmail.com

Bente Bjerknes

Kommunestyrerepresentant

bente.bjerknes@gmail.com

Dag Kjetil Hartberg

Sokneprest

dag-kjetil.hartberg@frogn.kirken.no

Per Ørjan Aaslid

Kirkeverge

kirkevergen@frogn.kirken.no

 

 

 

Terje Hagen

1. varamedlem

terjhag3@online.no

Line Margrete Levy Boulland

2. varamedlem

lboullan@ous-hf.no

Hege Solberg

Vara for kommunestyrerepresentant

eri-solb@online.no

Hege Fagermoen (prost)

Vara for soknepresten i fellesrådssaker

Hege.Fagermoen@as.kommune.no   

 

 

 

Kontaktinformasjon for Drøbak og Frogn menighet

Drøbak og Frogn kirkekontor,
Smia flerbrukshus,
Dyrløkkebakken 1,        
1448 Drøbak. 

E-post: kirkekontoret@frogn.kirken.no.
Telefon 64 90 61 70  
telefontid mandag tom fredag
kl 10.00-14.00.

Org.nr. 976 986 245
Kontonummer: 8200.01.24725

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"