Kirken.no bruker såkalte cookies til trafikkmåling og optimalisering av innhold. Hvis du klikker «Jeg forstår, lukk meldingen» aksepterer du at vi bruker cookies på sidene. Vil du vite mer om cookies, trykk «les mer».

Jeg forstår, lukk meldingen

Les mer

Grupper og romfordeling leir

Nå er den endelige rom og gruppelista til sommerens leir klar. To rom utgjør en gruppe. Gruppa får en gruppeleder fra LupY. Rommene skal velge en "romsjef". Romsjefene blir gruppelederens kontaktperson på rommet. Romsjef får viktige beskjeder og melder tilbake til gruppeleder. Eventuelle spørsmål ang. grupper og rom kan du gjøre til Leirsjef, Karsten.

Navn Leirgruppe Romnummer SoknNavn Fløy
GRUPPE 1        
Sondre Hansen Lilleengen 01 023 Hunn BLÅ
Filip  Leodin Linnerud Henriksen 01 023 Vardal BLÅ
Daniel Robles Sandvik 01 023 Hunn BLÅ
Andreas Bruvold Granum 01 023 Vardal BLÅ
Jonas Skumlien Korslund 01 024 Vardal BLÅ
Carlos Myrvåg Paulsen 01 024 Hunn BLÅ
Mikkel Lunde Häkkilä 01 024 Vardal BLÅ
Jonas Barlund Barlund, Brzyski 01 024 Vardal BLÅ
         
GRUPPE 2        
André Brekken Weddegjerde 02 025 Hunn BLÅ
Eivind Berge 02 025 Hunn BLÅ
Oliver  Ottosen Lønstad 02 025 Engehaugen BLÅ
Pål Opsahl Eriksen 02 025 Engehaugen BLÅ
Joakim Markestad 02 025 Engehaugen BLÅ
Tor Halvard Framnes 02 025 Engehaugen BLÅ
Henrik Laupland Åsengen 02 026 Engehaugen BLÅ
Markus Sørmo 02 026 Engehaugen BLÅ
Sondre Hasle 02 026 Engehaugen BLÅ
Eskil  Engdal 02 026 Engehaugen BLÅ
Anders Bendix Opedal 02 026 Engehaugen BLÅ
Bendik Sydbøge 02 026 Engehaugen BLÅ
         
GRUPPE 3        
Emilie Eiken 03 054 Hunn BLÅ
Ida Marie Nerholm Gubberud 03 054 Gjøvik BLÅ
Emilie Amundsen Schjerven 03 054 Hunn BLÅ
Malin  Berget Bjerke 03 054 Engehaugen BLÅ
Nora Berget 03 054 Gjøvik BLÅ
Maren Kringen Lekang 03 055 Hunn BLÅ
Mina Nielsen Elvsveen 03 055 Vardal BLÅ
Thea Louise Beck 03 055 Gjøvik BLÅ
Ina Damli 03 055 Hunn BLÅ
         
GRUPPE 4        
Hannah Røste 04 056 Hunn BLÅ
Elin Momrak Sinnerud 04 056 Hunn BLÅ
Kaja Lind Øverhaugen 04 056 Hunn BLÅ
Emma Brobakken 04 056 Hunn BLÅ
Hennie Fladsrud Bjørklund 04 057 Hunn BLÅ
Gudveig  Marie Jacobsen 04 057 Hunn BLÅ
Caroline Østeng Krokeide 04 057 Hunn BLÅ
Julie Hassel Homb 04 057 Hunn BLÅ
Marie Sviund 04 057 Hunn BLÅ
Dorthe  Kjelstad 04 057 Hunn BLÅ
         
GRUPPE 5        
Isabella Jamila Chanett Ezeobika Mamelund 05 058 Hunn BLÅ
Marie Strand Paalerud 05 058 Engehaugen BLÅ
Amalie Lihovd 05 058 Gjøvik BLÅ
Emma Skoglund 05 059 Engehaugen BLÅ
Julie Byfuglien Gram 05 059 Engehaugen BLÅ
Selma Henanger Jenker 05 059 Engehaugen BLÅ
Frida Baade Larsen 05 059 Engehaugen BLÅ
Marie Vesterås 05 059 Engehaugen BLÅ
Andrea  Leren Skar 05 059 Engehaugen BLÅ
         
GRUPPE 6        
Eir Sørlie 06 060 Hunn BLÅ
Dorthe  Holtlien 06 060 Hunn BLÅ
Elida Louise Svartbæk Skogli 06 060 Gjøvik BLÅ
Mathilde Strøm Ruud 06 060 Gjøvik BLÅ
Ida Marie  Bratlien 06 061 Snertingdal BLÅ
Linn Herberg Bolsveen 06 061 Biri BLÅ
Mia Henriksveen 06 061 Snertingdal BLÅ
Emilie Aalseth 06 061 Biri BLÅ
Elise Haugelien Bilit 06 061 Biri BLÅ
Emilie Fernandez Ekmann 06 061 Biri BLÅ
         
GRUPPE 7        
Hellek August Frøsaker 07 106 Hunn GRØNN
Daniel Håheim Ovesen 07 106 Biri GRØNN
Henrik Bjørnstad Dahl 07 106 Bråstad GRØNN
Sondre Snoen Hovde 07 106 Engehaugen GRØNN
Marco Hasli-Cuka 07 106 Gjøvik GRØNN
Kasper Schjerven 07 106 Gjøvik GRØNN
Tobias Halmstad Andersen 07 106 Hunn GRØNN
Aleksander Kletthagen Sørtømme 07 107 Hunn GRØNN
Lars Andreas Kjelsrud Hagen 07 107 Vardal GRØNN
Kristoffer Eng Øyjordet 07 107 Engehaugen GRØNN
Hans Elveland Fauske 07 107 Vardal GRØNN
Nicolay Alexander Halvorsen Lunde 07 107 Hunn GRØNN
Sindre Dahl Myhrby 07 107 Vardal GRØNN
Dennis Dragonmoen 07 107 Hunn GRØNN
         
GRUPPE 8        
Vetle Jørgentvedt 08 108 Hunn GRØNN
Mathias Hernes Brateng 08 108 Hunn GRØNN
August Melhus Lilleheier 08 108 Hunn GRØNN
Lars Lien 08 108 Hunn GRØNN
Harald Haanes Strandlie 08 108 Hunn GRØNN
Filip Ramsberg 08 108 Hunn GRØNN
Severin  Pasternak Rudlang 08 108 Hunn GRØNN
Charlie Don Cesar  Skoglund Macmillan 08 109 Hunn GRØNN
Magnus Sviund 08 109 Hunn GRØNN
Victor Andre  Danilisin Larsen 08 109 Hunn GRØNN
Mikkel Skinderviken Limoseth 08 109 Hunn GRØNN
Martin Berg 08 109 Hunn GRØNN
         
GRUPPE 9        
Sigurd Grøterud 09 110 Snertingdal GRØNN
Fredrik Ruud 09 110 Snertingdal GRØNN
Ole Martin Bergli Engum 09 110 Snertingdal GRØNN
Even Aaberg Fougner 09 110 Snertingdal GRØNN
Viktor Ringsveen Volden 09 110 Snertingdal GRØNN
Jakob Alfstadsæther 09 111 Engehaugen GRØNN
Aleksander Kløvstad Wiklund 09 111 Engehaugen GRØNN
Jørgen Lilleby 09 111 Engehaugen GRØNN
Martin Korslund 09 111 Engehaugen GRØNN
         
GRUPPE 10        
Axel Håker 10 119 Hunn GRØNN
Kristian Valério Øyhus 10 119 Hunn GRØNN
Erik Håkon Forberg 10 119 Hunn GRØNN
Thor  Olav Jacobsen 10 119 Hunn GRØNN
Oliver Furuseth Norland 10 119 Hunn GRØNN
Teodor  Engeli Stensvold 10 120 Bråstad GRØNN
Ivar Gjestrumbakken Hatterud 10 120 Bråstad GRØNN
Jens Arne Lium Mamelund 10 120 Bråstad GRØNN
Halvard Homb-Vesterås 10 120 Gjøvik GRØNN
Emil  Mathias Ebbenäs 10 120 Bråstad GRØNN
Dennis Ottosen 10 121 Biri GRØNN
Thomas Hustad 10 121 Biri GRØNN
Adrian-Mathias Kvikstad  Bekkelund 10 121 Biri GRØNN
Bjørn-Tore Rønningen 10 121 Biri GRØNN
Lukas Bekkelund Strandbakke 10 121 Biri GRØNN
Hans Olaf Kvesetberg Larsen 10 121 Biri GRØNN
Lasse Lunn 10 121 Biri GRØNN
Martin Iversen 10 121 Biri GRØNN
         
GRUPPE 11        
Marius Havik 11 122 Biri GRØNN
Stian Haslie Ophus 11 122 Biri GRØNN
Tormod  Gosvig Hokstad 11 122 Biri GRØNN
Ole Edvard Snuggerud 11 122 Biri GRØNN
Tord Høiby Nilsen 11 122 Biri GRØNN
Robin Brendhagen Torpengen 11 122 Biri GRØNN
Håkon Fjeldstad 11 123 Biri GRØNN
Leon Årvold Johansen 11 123 Biri GRØNN
         
GRUPPE 12        
Henning Nordrum 12 124 Hunn GRØNN
Haakon Hanssen 12 124 Gjøvik GRØNN
Cornelius Olsen 12 124 Gjøvik GRØNN
Thomas Ødegård 12 124 Hunn GRØNN
Lukas André Gustavsen 12 124 Gjøvik GRØNN
Gustav Haverstad Skyberg 12 125 Gjøvik GRØNN
Magnus Aannerud 12 125 Engehaugen GRØNN
Marcus Rønningen-Nordbakken 12 125 Engehaugen GRØNN
Sander Skibenes 12 125 Engehaugen GRØNN
         
GRUPPE 13        
Thea Caroline Viberg 13 141 Biri RØD
Mia Grønvold 13 141 Biri RØD
Helene Bergum Libakken 13 141 Vardal RØD
Leah Ledel Austad 13 141 Biri RØD
Silje Rogne Rogne Kjeldsberg 13 141 Vardal RØD
Malin Helene  Krognes Brynjulfsen 13 142 Snertingdal RØD
Selma Mekdelawit Engen 13 142 Snertingdal RØD
Mari Valhovd 13 142 Snertingdal RØD
Tonje Randen Randen Egeberg 13 142 Snertingdal RØD
         
GRUPPE 14        
Ellen Marie Berger 14 143 Gjøvik RØD
Anna Sørum Hagebakken 14 143 Engehaugen RØD
Tuva Vollstad Hansen 14 143 Gjøvik RØD
Live Øderud 14 143 Vardal RØD
Ida Paulsberg 14 143 Engehaugen RØD
Elena Amlie Valdés 14 144 Engehaugen RØD
Juli Erlimo Aasgaard 14 144 Engehaugen RØD
Oda  Strandlie Enger 14 144 Gjøvik RØD
Ingrid Bergum 14 144 Hunn RØD
         
GRUPPE 15        
Erle Eide Steinsvoll 15 151 Hunn RØD
Anea Enger  Mollestad 15 151 Hunn RØD
Hedda Magnussen 15 151 Engehaugen RØD
Maria Westlie 15 151 Vardal RØD
Emma Nilsen 15 151 Vardal RØD
Emma Stangeland Kjørsvik 15 151 Vardal RØD
Andrine Enger Foss 15 151 Vardal RØD
Emma Wedøe 15 151 Gjøvik RØD
Julie Bergum Pettersson 15 152 Hunn RØD
Nina Madsstuen 15 152 Hunn RØD
Louise Bakkum Haugen 15 152 Vardal RØD
Ingeborg Nordstad Bråten 15 152 Snertingdal RØD
Celine Myrberg-Hoff 15 152 Snertingdal RØD
         
GRUPPE 16        
Andrine Lovise Herberg Haugom 16 153 Biri RØD
Erica Sveen Dahl 16 153 Biri RØD
Karina Osmark 16 153 Biri RØD
Birgitte Rindal 16 153 Biri RØD
Emma Steinstad 16 153 Biri RØD
Ine  Sunde Svartbekk 16 153 Biri RØD
Lise Jakobsen 16 153 Biri RØD
Ylva Gaaserud Rogne 16 153 Biri RØD
         
GRUPPE 17        
Ida Skjellerud Andersen 17 154 Gjøvik RØD
Andrea Haugrud Eitrheim 17 154 Bråstad RØD
Marit Johanne Gorseth Åsheim 17 154 Bråstad RØD
Maja Andersson  Kjelsrud 17 154 Hunn RØD
Victoria Sunde Byom 17 154 Hunn RØD
Hedda  Lovise Tømmerstigen 17 154 Bråstad RØD
Regine  Lak  Pettersen 17 155 Engehaugen RØD
Sara Norstrøm Benbadi 17 155 Hunn RØD
Kaisa Bergum Svartbæk 17 155 Hunn RØD
Anne Line Storre 17 155 Hunn RØD
Mina Christine Hubak 17 155 Hunn RØD
         
GRUPPE 18        
Emma Visted-Hansen 18 156 Hunn RØD
Live Raknes Sogstad 18 156 Hunn RØD
Sigrid Skolseg 18 156 Hunn RØD
Hannah Schjetne 18 156 Hunn RØD
Mari Haugen Frydenlund 18 156 Hunn RØD
Jenny Hørland Dobloug 18 156 Hunn RØD
Eline  Stikbakke Andersen 18 156 Hunn RØD
Frida Andreassen Breiland 18 157 Gjøvik RØD
Mia Rosenvold Engstrøm 18 157 Gjøvik RØD
Lise Marie  Raknes 18 157 Engehaugen RØD
Sina Simon  Christoffersen Shahzidi 08 Eget Hunn RØD

Kontaktinformasjon for KirkenMIN

Postadresse:

Strandgata 13 A

2815 Gjøvik

Besøksadresse:

Ynglingen

Svoldersgate 2

2821 Gjøvik

KirkenMIN

45876222

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"