Årets konfirmanter 2020

Her finner du listene over alle konfirmantene og tidspunkt for konfirmasjonen. På grunn av situasjonen rundt smittevern er konfirmantene delt opp i mindre grupper og fordelt på flere gudstjenester. Gudstjenestene er lukket og hver konfirmant får tildelt et begrenset antall gjester.

Konfirmanter Haugesund 2020

 

Skåre menighet

 

Udland kirke lørdag 29.august kl. 10

Thea Elise Guasa Bua

Helena Bye

Thea Steinsvik Helgesen

Karoline Marie Aase Spies

Amalie Staalesen

Per Andreas Skaar Sønstabø

John Karsten Tindeland

 

Udland kirke lørdag 29.august kl. 11:30

Elise Askeland

Joakim Haug Gard

Tobias Rønnevik Jensen

Benedikte Kalleland

Anna Martens

Erling Saltveit

Morten Holden Sæverud

 

Udland kirke lørdag 29.august kl. 13

Solveig Aaholm

Linnea Bjørkelund-Solvang

Jo Sebastian Vatne

Mathias Hanssen

Sondre Scheffler

Kristian Owen Baker Rullestad

Casper Andre Stange

 

Udland kirke lørdag 29.august kl. 14:30

Anders Bondhus

Benjamin Haukås Eriksen

Maria Kaasing Grindheim

Maren Vatlestad Grønn

Espen Storstein Jansen

Mathias Kirkensgaard Kristjansson

David Street

Anna Sofie Ydstebø

 

Udland kirke lørdag 29.august kl. 16

Anne Steinstø Friis

Emma Totland Gudmundsdottir

Gerd Helene Gjerde Hystad

Andreas Aarreberg Lofthus

Robbin Markhus

Peder Saltvedt

Åsmund Torkildsen

 

Skåre kirke søndag 30.august kl. 11

Alice Amdal Håkonsen

Katrine Josefsen

Constance Lothe

Robert Oluf Skjoldevik McGovern

Karin Apeland Minde

Thomas Frank Nilsen

Karina Kathleen Nilsen

Julia Ørpetveit Solberg

 

Skåre kirke søndag 30.august kl. 13

Leander Steinsnes Bang

Sunniva Bjelland

Drifa Hronn Brynjolfsdottir

Tobias Helgevold Dahle

Adele Eskevik

Ida Osnes Frøvik

June Stensen Gramshaug

Aurora Eline Johansen

 

Udland kirke lørdag 05.sptember kl. 10

Bjørnar Birkeland

Patrick Birkeland

Jonas Bårtvedt

Mathias Hovland

Mathea Raknes Moss

Veslemøy Simonsen-Lie

Joakim Vågen

 

Udland kirke lørdag 05.sptember kl. 11:30

Mathias Risanger Dahl

Tore Halvorsen

Vetle Austrheim Mardal

Sofie Grutle Nilsen

Mathias Jensen Oldervoll

Mai Helene Reidarson

Tobias Stokken

 

Udland kirke lørdag 05.sptember kl. 13

Mathias Korsedal Bua

Anne Berit Haugen

Helene Høie

Daniel Fjellvang Lie

Isak Næsheim

Emily Kjellsvik Robertson

Dylan Kjellsvik Robertson

 

Udland kirke lørdag 05.sptember kl. 14:30

Hans Emil Hagen Brekke

Emil Hovden

Emma Marie Larsson-Carlsen

Ingrid Pedersen

Jesper Skaten

Henrik Vatnem-Sjursen

 

Rossabø menighet

 

Rossabø kirke lørdag 12.september kl. 1000

Hanna Hindal

Mathias Hjelmervik

Tobias Ekrene Innbjo

Andrea Langhelle Kongsvik

Thomas Krageboen

Renee Pedersen Liknes

Hannah Emilie Nes

Melina Nymann

Thea Hovda Olsen

 

Rossabø kirke lørdag 12.september kl. 1115

Andrea Gasowski Eiken

Ada Rambo Gjelsten

Karin Eidesvik Grønningen

Lionel André   Hendset

Agnes Indrehus

Julie Melbo Kallevik

Håkon Charles Kvale

Leah Lura Larsen

Emma Håheim Saltvedt

Emma Severinsen

Nora Severinsen

Sindre Viklund Tveit

 

Rossabø kirke lørdag 12.september kl. 1230

Martin Ellingsen Alvseike

Mattea Kold Knutsen

Synnøve Rokstad

Alexander Zahl Røksund

Tale Øvsthus Selsvik

Emilie Ellingsen Thorsen

Sindre Torgersen

Petter Trå Troland

Marius Susort Vikse

Silvia Maria Ånensen

 

Rossabø kirke lørdag 12.september kl. 1400

Mira Grindheim

Nelly Ullensvang Haavik

Torstein Høivik Hauge

Robin Helliesen

Magnus Hjelmtveit

Dennis Merkesvik

Eirik Waage Nilsen

Sjur Larsen Solvang

Astrid Malene Thuestad

Kevin Urrang

 

Rossabø kirke lørdag 12.september kl. 1515

Marte Almås Areklett

Henry Vargervik Eek Eriksson

Øyvind Stensland Haugen

Unni Marie Heimdal

Thea Bisgaard Herløe

Eivor Klette

Celine Eliassen Larsen

Richard Meling

Emma Tøkje Vaa

 

Rossabø kirke søndag 13.september kl. 11

Fredrik Eriksson

Mari Hjelmtveit Fjeldheim

Mathias Halstensen

Endre Hauge Saltveit

Emilie Høyland Schou

Malin Linløkken Torsteinsen

Tina Hestenes Troland

 

Rossabø kirke søndag 13.september kl. 12

Anna Aasland

Magnus Kaurin Andersen

Johannes Hovde Hansen

Leander August Medhaug

Camilla Hadland Pedersen

Sara Utne-Reitan

Thomas Vikse

Rune Høvring Westergaard

 

Vår Frelsers menighet

 

Røvær bedehuskapell lørdag 29.august kl. 1430

Elias Mikkelsen Mathiassen

 

Vår Frelsers kirke lørdag 19.september kl. 10

Selma Holm Alsaker

Thomas Johan Fagerland

Andreas Haanes

Johanne Vikse Haukås

Christoffer Johannes Lippens

Charlotte Mæland

Evelyn Rikala Olsen

Andrea Hagland Pedersen

Nikolai Saltvedt

Vebjørn Styve Staalesen

Connie Eliin Taranger

Sigrid Andrea Sandve Tellmann

Thea Hammer Torgersen

Vilde Hammer Torgersen

Cecilie Andersen Tveit

Jon Kristoffer Tørresdal

 

Vår Frelsers kirke lørdag 19.september kl. 1130

Oscar Kvalsvik Aasland

Mathilde Kalleland Egeskog

Norah Kalleland Egeskog

Thomas Eikemo-Tørring

Markus Eikemo-Tørring

Malin Heggland Karlsen

Alf Kismul

Elias Larssen

Tina Hausken Lindkvist

Fredrik Markhus

Henrik Fløgstad Meling

Olai Melkevik

Johan Pettersen

Johanne Pettersen Solli

Jakob Thorsen

Sindre Netland Øie

 

 

Vår Frelsers kirke lørdag 19.september kl. 13

Teodor Alfredsen

Jone Berge

Olav Gramstad Berstad

Mathias Dommersnes

Lucas Hansen Ellefsen

Helene Bautista Hope

Brage Hugvik

Mats Andreas Larsen

Elise Osmundsen Løvvik

Ingrid Emilie Schultz

Christoffer Silva Sjøstrand

Fabian Midtbø Skogøy

Håkon Veslestøl Tveito

Sondre Vee

Adrian Tveito Veim

Preben Voilås

Hans Martin Steinsland Østensen

 

Vår Frelsers kirke lørdag 19.september kl. 1430

Cato Bligaard

Madeline Kate Dahl

Johannes Myklebust Dahle

Sebastian Johannes Stocher Inermo

Michael Kristinn Jones

Othelie Landa

Sander Martin Flatnes Liknes

Kristian Felipe Huanca Lindgren

Per Erik Bådsvik Ohm

Mattis Bo Reinhardt

Oliver Sangolt

Johanne Karine Stuve

Ida Malene Sydnes

Rebin Tveit

Eline Holgersen Warvik

 

Vår Frelsers kirke søndag 20.september kl. 11

Marius Fresvik Bøe

Eivind Færaas Ernstsen

Adrian Lilleskare Folgerø

Victor Fykse Furseth

Linn Kristin Sørvaag Grinde

Erik Hamre Haraldseid

Karol André Harris-Christensen

Ida Heggen

Tobias Svendsen Holden

Sander Tollaksen Iversen

Robin Jacobsen

Malin Johnsen

Jone Gautesen Knutsen

Ella Bredland Kvarven

Emma Gardsteig Lyngholm

Benjamin Sørbø Sjøvoll

Kontaktinformasjon for Haugesund kirkelige fellesråd

Haugesund kirkekontor ligger i andre etasje i Vår Frelsers
menighetshus i Haugesund sentrum.

Vår Frelsers kapell har adresse Viljarshaugen 40, 5538 Haugesund

Kontoradresse: 
Skåregaten 145
5527 Haugesund 

Postadresse: 
Postboks 612 
5501 Haugesund

E-post: post.haugesund@kirken.no
Telefon:       52809500
Åpningstid:   Man-fre 08.00-15.30
Org.nr.: 976 993 454

Konto nr.: 3330.30.48206

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"