Kirken.no bruker såkalte cookies til trafikkmåling og optimalisering av innhold. Hvis du klikker «Jeg forstår, lukk meldingen» aksepterer du at vi bruker cookies på sidene. Vil du vite mer om cookies, trykk «les mer».

Jeg forstår, lukk meldingen

Les mer

NAVN ØVERST OG BILDER UNDER. KOM GJERNE MED FLERE

19-

1908

1. rekke f.v.: Nr 4, Marie Wergeland

3. rekke f.v.: Nr 3, Hjalmar Hansen, nr 5 Iver Gåsebyhagen, nr 11 Aksel Olsen Stillesby.

1912

1. rekke nr. 1: Olga Jovall, 2: Sidsel Krog, 3: Anna Aaseby, 4: Anna Hansen Sameiet, 5: Sogneprest Moe, 6: ukjent, 7: ukjent, 8. ukjent, 9: Valborg Østenby, 10: Sigrid Ysterud?.

2. rekke: nr. 1: ......Taraldrud? 2: .....Taraldrud, 3: Hans Julsrud, 4: Einar Pytterud, 5: Jørgen Rakkestad, 6: Hans Øyestad, 7: Anders Orderud, 8: Oskar Bøhn, 9: Marius Nilsen Jerusalem, 10: Olaf Bergstrøm, 11. Margrethe Holmen, 12: ukjent.

3. rekke: 1. Johan Stillesbysetra, 2: Otto Ødegård, 3: Olaf Holta, 4: Morad Svendsby, 5: Karsten Larsen Bae, 6. Olaf Flydal, 7: Sverre Brudal, 8: Otto Ødegård eller Kristian Levik, 9: ukjent

 1930b

1931b

 1935

Bakerste rekke fra venstre: 1 Håkon Bunes 2 Johan Vikeby 3 Hans Tangen 4 Johan Langnes 5 Aage Mortensen 6 Sverre Myrvold 7 Einar Asbjørn Tajet 8 Olaf Wesenberg (?) 9 Iver Svendsby 10 Andreas  Andersson Langnes 11 Emil  Hellgren

Midterste rekke fra venstre: 1 Otto Muskaug 2 Erling Gromholt 3 Hanna Bergliot Svendsby 4 Ovidia Krog Degnes 5 Andrea Pettersen Bunes 6 Beate Klerud 7 Anbjørg Helene Nakkim 8 Selma Person 9 Else Johanne Kristiansen 10 Gerd Marie Funderud 11 Johan Tågetorp (?) 12 sønn til presten- Erling von der Fehr

Fremste rekke fra venstre: 1 Harriet Åseby 2 Edit Karlsen 3 Anna Slupstad 4 Ingeborg Resvik 5 dattera til presten-Else von der Fehr  6 presten 7 Åse Hagen 8 Asta Hiin 9 Else Tørnby 10 Marie Rakkestad 11 Astrid Sukken

 1935b

50 års konfirmanter i Rødenes kirke 1985  Foran f.v: Edit Olsen Karlsen, Anna Slupstad Berger, Else Tørneby, Harriet Aaseby Jaavall, Andrea Bunes Pettersen.

I midten f.v: Astrid Sukken Knudsen, Hanna Svendsby Johansen, Beate Klund Skattum, Ovidia Krog Kjellås.

Bakerst f.v: Sverre Myrvold, Johan Tågetorp, Erling Gromholt, Olaf Wesenberg, Aage Mortensen, presten Gunnar Bøe.

1936

  1. rekke f.v. Edith Borgersen, Else Jaavall,  Anne Norderhaug, Anna Ås, Solveig Krosby, Valda Andersen, Olaug Bråten, Astrid Myhrvold, Ingrid Røen.

  2. rekke f. v. Ole Vikeby, Thor Hansen, Thobjørn Jaavall, Thorborg Bratlie, Margit Persson, Thora Sæther, Henry Gåseby, Finn Fjellvang, Konrad prest.

        3. rekke f.v.     Jens Lier, Sjur Wergeland Krog, Thor Muskaug, Hermann Bjørnstad, Asbjørn Sandbekk,  Arne Berger, Olaf Hermanseter, Olaf Ødegård.

1936b

  50 års konfirmanter Rødenes  1 rekke fra v: nn, Solveig Krosby Belsby, Torborg Bratli Johansen, Thora Krogh Setra, Olaug Bråten Studsrud.

2 rekke f.v: Johan Wikeby, Astrid Myhrvold Rødser, Olaf Hermanseter, Ingrid Røen Nilsen, Ole Wikeby, Sjur W. Krog, Hermann Bjørnstad, Hans Lier.

3 rekke f.v: nn, Arne Berger, Thorbjørn Jaavall, Thor Muskaug.

Bak:  Jens Lier, Sjur Wergeland Krog, Thor Muskaug, Hermann Bjørnstad 

1937

1937b

1938

Bjørknes, Ruth g. Bjørknes, Gudrun Persen, Ingvei Antonsen, ?? Nygård? Dagny Degnes, Ragnhild Bunes,

2. rekke: Kjell Andersson, Halvard Kollerud, Johannes Ødegård, Tor Krog, Martin Nakkim, Solveig Slupstad, Sofie Krog, Oddvar Gustavsen, Asbjøen Bjørnstad?, Karel T. Rakstad, Lars Krogh Faukerud, prest Rokstad,

3. rekke: Harald Pettersen, Øivind Vikeby, Otter Fosby, Agnar Røen, Åge Lunde, Jens Jørgensen Fokkenberg, Taiet? Johan Vikeby, Hans Kverner,

To personer bak: NN NN

1939

  1. rekke f.v.  Bodil Vestli, Marit Klerud, Marit Anderson, Solveig Børresrud, Sigrid Tangen, Randi Krog, Eivor Gaaseby.

  2. rekke f. v. Rolf Storløs, Dag Wesenberg, Rigmor Sletten, Kari Svendsby, Irene Hauge, Alvilde Hansen, Steinar Wikeby, Edgar Sehlin.

  3. rekke f. v. Ragnar Bråten, Tollef Muskaug, Andreas Klund, Alf Wikeby, Rolf ?, Ola Hellgren.

     1940

  1. rekke f. v. Liv Strøm, Hjørdis Pettersen, Astrid Høgås, Reidun Vikeby, Erna Iversen, Ingrid Bjørnstad, Gudrun Wangen, Anni Holta, Gunvor Svensby.

  2. rekke f. v. Ola Nordrehaug, Ragnar Antonsen, Bjarne Vikeby, Arne Jovall, Svein Dilling, Arne Fossneset, John Slupstad, Johan Sehlin, Egil Ruud.

  3. rekke f. v. Odd Gromholt, Arne Vikeby, Thor Muskaug?, Johan Nordrehaug, Torstein Tørneby, Kåre Jørgensen, Sig?

 1941b

               50-års konfirmanter

1942

  1. rekke f. v. Solveig Ørbekk, Ella Wesenberg, Eli Stangnes, Reidun Fossby, Eli Lunde, Johanne                Klerud, Liv Jaavall, Charlotte Aaseby.

  2. rekke f. v. John Andersen, Leif Persson, Asbjørn Klund, Asbjørn Strøm, Thor Thunskaug,  Asbjørn Vikeby.

  3. rekkef. v. Oddvar Berger, Torleif Nygård.

1943

  1. rekke f. v. Sigrid Hellgren, Erna Hauger, Erna Aas, Åse Togetorp, Elinora Bingen, Jenny Iversen, Svanhild Nakkim.

  2. rekke f. v. Villy Larsen, Odd Dramstad, Per Nakkim, Håkon Sletten, Ole Degnes, Ole Vikeby, Arve Bunes, Håkon Vikeby, Johan Østenby.

 1944

  1. rekke f. v. Olaf Bjørnstad, Ingrid Thunskaug, Borghild Tangen, Ingvill Bunes, Mary Muskaug, Magna Langnes, Lillian Skogstad, Matilde Orderud, Åse Stenersby, Arne Johansen.

  2. rekke f. v. Kåre Kristoffersen, Erling Karlstad, Sigurd Hermanseter, Ivar Arnesen, Roald Vikeby, Ragnar Brandsrud, Roald Klund, Sigurd Ødegård.

 1945

  1. rekke f. v. Elin Bjørnstad, Nancy Strøm, Sigrid Ødegård, Ingrid Skogstad, Svanhild Vestli, Ella                Bratlie, Dagny Johansen.

  2. rekke f. v. Johan Tangen, Kjell Klerud, Astrid Sandbæk, Anne Lise Krog, Ingrid Jensen, Bjørg                Hiin, Johan Klund, Sverre ?

  3. rekke f. v. Hartvik Ruud, William Ødegård, Reidar Rustbakken, Reidar Høgås, Asbjørn                Rustbakken, Steinar Andersen.

1946

  1. rekke f. v. Aase Bøhn, Beret Krog, Bergljot Hansen, Ingrid Thunskaug, Valborg Gåseby, Karin Myrvold.

  2. rekke f. v. Johan Vikeby, Ragnar Ødegård, Torstein Vikeby, Torstein Klund, Kjell Krog.

 1947

  1. rekke f. v. Karin Opsahl, Harriet Karlsen, Signe Hansen, Eli Andresen, Inger Johanne Aaser,                Åse Hiin, Tore- Marie Kongsbak.

  2. rekke f. v. Thor Wesenberg, Eva Rustbakken, Åse Holta, Åse Hiin, Randi Strøm, Otto Vikeby.

  3. rekke f. v. Per Larsen, Karel Krosby, Arne Degnes, Nils Skogstad, Kjell Lindblad, Amund                Taraldrud.

1948

  1. rekke f. v. Anne Elise Krosby, Mari Ødegård, Begljot Stenersby, Bjørg Krog, Oddveig Degnes, Ragnhild Slupstad.

  2. rekke f. v. Ivar Gaaseby, Leif Antonsen, Alf Wiig, Ivar Johansen, Arne Klund, Gunnar Karlsen , Ole Sandbekk, Håkon Taraldrud.

1949

  1. rekke f. v. Signe Orderud, Tulla Ødegård, Gerd Ødegård, Ragnhild Hansen, Helene Sletten, Johanne Kristiansen.

  2. rekke f. v. Arnbjørg Ødegård, Gerd Hellum, Gerd Orderud, Ragnhild Hafsten, Astrid Klund, Sofie Klund, Karin Tangen.

  3. rekke f. v. Gunnar Andresen, Egil Lindblad, Anders Kinn, Rolf Spernes, Ola Jonstuen, Gunnar Granli.

           1950

            FORAN: MARTHA HANSEN, SOLVEIG EGER, FANNY BYE, GUNVÅR YSTERUD.       

  4.  BAK: OLE STILLESBY, LEIF LARSEN, ODD HØGÅS, ARNE JENSEN, REIDAR ANDERSEN.

1951

  1. rekke f. v. Thora Tågetorp, Lovise Vestereng, Inger Håkås, Astid Wang, Berit Bråten, Inger Johanne Ulfsby, Synnøve Klund, Kari Degnes, Inger Krog, Anne Sofie Tangen.

  2. rekke f. v. Gerd Huse, Berit Holta, Maren Anne Solheim, Ragna Bae, Elsa Ødegård, Reidun Oretap, Liv Rustbakken, Reidun Lislegård, Ingrid Granli.

  3. rekke f. v. Tor Holta, Amund Krog, Ragnvald Furulund, Harry Spernes, Ole Klund, Arne Klund.

 1952

  1. rekke f. v. Helene Kongsbak, Ingrid Orderud, Jorunn Ysterud, Esther Hellum, Gunvor Holmen, Bjørg Ruud, Randi Andresen.

  2. rekke f. v. Olav Gåseby, Amund Rakkestad, Anna Marie Grini, Gerd Johansen, Elsa Huse, Einar Hansen, Martin Krog.

 1953

  1. rekke f. v.  Ruth ?, Solveig Klund, ?, Else Johansen, Gerd Vikeby, Kirsten Marie Krog, Guderun Vikeby, Jorun Vikeby, forp. Hos KR. O Krog, og på Måstad

  2. rekke f. v. Arne Granli, Egil Nes, Solveig Nygård, Janne Bae, Bibbi Lervik, Erling Jensen, Torbjørn Hansen

  3. rekke f. v. Hans Orderud, Anders Slupstad, Harry Bernhus, ? Opsahl-Engen, Emil Bye, Arnulf Ødegård

     1954

  1. rekke f. v. Synnøve Huuse, Marry Slupstad, Hildur Håkås, Gerd Krog, Ragnhild Wikeby, Synøve Ødegård

  2. rekke f. v. John Ødegård, Steinar Storløs, Hans Hansen, Brede Hellum,  Kåre Bergerødegård

  3. rekke f. v. Alf Orderud, Ivar Ulfsby, Kåre Stillesby, Gunnar Kinn.

1955

  1. rekke f. v. ? Brodal, Britt Myrvold, Eva Aaser, Gerd Opsahl Engen, Randi Sehlin, Anne Orderud.

  2. rekke f. v. Rolf Løvstad, Kjell Krog, Terje Pedersen, Leif Langnes, Thor Wang, Knut Grini, Johan Hagen.

  3. 1956

  1. rekke f.v. Guri Myrvold, Jorun Sæther, Gerd Stillesby, Randi Vikeby, Inger Johanne Holta, Rita Storløs, Bjørg Huse.

  2. rekke f. v. Jan Eugen Furulund, John Martin Jensen Oretap, Bjørg Rakstad, Aslaug Moseby, John Karlstad, Per Svendsby.

  3. Rekke f. v. Arvid Bråthen Arne Karlstad, Johnny Bernhus, Harald Høgaas, Sten Furulund, Lars Hansen, Hans Heer.

1957

  • rekke f. v. Ragnhild Jaavall, Jorun Gromholt, Gerd Klund, Turid Skaug, Marit Rakstad, Gro Joval, Aase Karin Simonsen, Else Orderud.

  • rekke f. v. Kåre Hagen, Henry Bøhn, Karel Otto Krog, Inger Ysterud, Elsa Heer, Trond Høgås, Tokild Rakkestad,  Odd Pettersen.

 1958

            * Foran fra v: Grete Aaseby, Laila Hansen, Tora Bjørknes, Dagny Anne Ruud, Inger Åse          Gaaseby, Inger Johanne Svendsby, Laila Furulund

  •  2. rekke: NN, Bjørn Moseby, FrankArmand Sehlin, Svein Hansen, Einar Vikeby, Kjell Nygård, Finn Orderud, Per Myrvang, Kjell Ulfsby, prost Konrad Rokstad.

  •  3. rekke: Arne Fosser, Gunnar Gromholt, Steinar Nordengen, Jørn Ola Krog, John Frogner, Aasmund Krog, Georg Spernes, Arne Roy Engerbråten, Halvor Lysaker.

 1959

  1. rekke f. v. Liv Langnes, Solveig Heer, Unni Heer, Berit Åslaug Håkås, Kari Johansen, Ellen Krog,

  2. rekke f.v. Johan Asbjørn Skrikerud, Kai Kinn, Rolf Hagen, Hilmar Enoksen, Reidar Joval, Edgar Bye, Odd Kåre Granli, Svein Foss, John Bjørknes.

1960

1.rekke f.v. Liv Kvernes, Anne Nygård, Anne L. Hauger, Åse Orderud, Kari Høgås, Gerd Wang, Grete Skaug, Liv Martinsen.

2.rekke f.v. Asbjørn Vikeby, Kjell Løberg, Bjørn Granli, Knut Ekeberg, Arve Granli.

 3.rekke f.v. Jan Furulund, Ivar Pedersen, Arild Kristiansen, Andreas Jaavall, Erland Krog, Thor Bernhus, Bjørn Jensen.

1961.

  1.  Foran fra venstre: Prost Rokstad, Marit Fagerheim, Bjørg Hansen g.Orderud,May-Lise Simonsen g. Trinborg,Ragnhild Grini g. Fagerås, Karin Haugen g.Hermansen, Eva Alfarustad, Anne Britt Engerbråten g. Lunde.

  2. 2 rekke fra venstre:Yngvar Bunes, Odd Orderud, Rein Sehlin, Kjell Vikeby, Knut Joval, Dagfinn Ødegård, Svein Jaavall. Steinar Jovall, Arild Nilsen.

  3. 3 rekke fra venstre: Per Johan Krog, Ola Simonsen, Anders Johansen. Svein Erik Rustbakken. Finn Jensen, Gunnar Engerbråten, Oddbjørn  Orderud.

 1962

 Foran fra V. Anne Therese Enger, Oddveig Heer, Anne Marie Grini, Randi Anne Ørbekk,Helen Pedersen, NN, May Britt Halvorsen, Laila Krog,

2. rekke: Prost Rokstad, Svein Jensen, Georg Hildebrand, Jan Fosser,  Ole Anders Degnes, Ottar Degnes, Karel Krog, Reidar Stillesby, Egil Rud, Morten Mortensen, Øivind Krogh, Nils Otto Hermanseter.

1963

  1. rekke f.v. ?, Jorun Jonsrud, Annie Wiik, Inger Kristiansen, Ingebjørg Åseby, Sonja Jensen, Karin Martinsen.

  2. rekke f.v. Knut Ivar Fagerheim,  Hauglund, Bjørg Svendsby, Grete Joval, Evy Foss, Øydis Joval, Kari Hansen, Tormod Fjellvang, Øyvind Orderud.

  3. rekke f.v. Thor Simonsen, Vidar Gromholt, Steinar Ysterud, Asbjørn Jaavall, Arne Vikeby, Trond Muskaug, Ole Johan Grini, Ivar Orderud.

1964

  1. rekke f.v. Bjørg Sukken, Eva Mellby, Ingeborg Karlstad, Tordis Bunes, May Britt Lunde, Reidun Degnes,  Sonja Heer, Liv Hanche Olsen.    Prest C. Hervig

  2. rekke f.v. Ole Løberg, Arne Dæhli, Arne Bjørknes, Svein Slupstad, Aasmund Jaavall, Steinar Slupstad, Bjarne Krog.

1965

1967

Stein Erik Fredriksen, Olaug Falkenberg, Elna Iversen, Per Gasmann, Erling Løken, Per Halvor Pettersen, Reidar Olaf Sletten, Knut Solbrekke, Kari Helene Dæhli, Heidi Foss, Lilli-Ann Gromholt, Ragnhild Funderud, Randi Hellgren, Elin Simonsen, Inger Johanne Storlien, Berit Tangen, Inger-Lise Ørbeck.

1970

1.rekke f.v. May Svendsby, Reidun Engh, Solveig Fredriksen, Laila Rakstad, Tove Hanche Olsen, May Moseby, Anne Krog, Inger Klund.

2.rekke f.v. Arnt Magne Pedersen, Ansgar Simonsen, Kjell Slupstad, Kåre Holta, Birger Slupstad, Geir ?, Otto Lysaker, Jan Erik Furuseth, Jan Løken Ole Foss.

1972

  1. rekke f.v. Anne Gudrun Hellgren, Astrid Andersen.

  2. rekke f.v. Tone Pettersen, Marit Ingeberg, Inger Krog.

  3. rekke f. v. Rune Tønsberg, Gunnar Sletten, Jahn Andersen, Kåre Karlstad, Gunnar Nyhus, Per Klund,  Johnny Tangen.

1974

1975

 1976

Bakerst fra venstre: Arne G. Krog, -Bjørn H. Svendsby, - Ragnhild Nyhus, -prest Gunnar Bøe, -Anne Roksvaag, - Karel L. Krog, og John Ødegård.

 Foran fra venstre: Leif R. Klund, - Kyrre Strøm, -Torill Hellgren, - Knut E. Pedersen,  og Johnny Jørgensen.

 1988

 Foran fv:  Siv Anita Granli, Cecilie (Larsen, hun bodde på Engerhagan i en kort periode) , Øivind Ødegård, Kirsten Eline Rakkestad, Espen Jaavall

Midten fv:  Gjermund Stillesby, Leif Christian Wang, Sogneprest Gunnar Bøe, Karianne Krog, Line Elisabeth Johansen

 Bak fv:  Tor Anders Høgaas, Thor-Egil Opsahl Kjær, Frode Andrè Bernhus, Terje Andrè Løvstad (Terje døde i 2012).

1989

Ole Kristian Fagerås, Ruben Opsahl Kjær, Øystein Aaseby Pedersen, Inger Lise Rakstad, Odd Arne Vikeby, Frode Åser, Frank Engeness, Nils Ivar Krog Enger, Hilde Fosser, Tommy Skogheim, Rasmus Opsahl, Klaus Goska, Heidi Krog, Kjell Eivind Løberg, Agneta Ørbekk, Anne Lene Kasbo.

1990

Glenn Fredrik Bye, Svend Bredo Gasmann, Stig Erik Granli, Jan Erik Granli, Freddy Johansen, Morten Jaavall, Tony Alexander Syversen, Rita Berget, Anne Berit Ekeberg, Nina Merete Kasbo, Gro Anita Rustbakken, Elin Ødegård.

1991

Marius Degnes, Thor Arve Granli, Jens Gabriel Krog Grini, Dan Frode Ysterud, Mariann Hermanseter.

1992

Anne Helene Krog Enger, Hussein Fahmy, Stein Ove Fosser, Jon Erland Granli, Tom Stian Haugerud, Catrine Wolf Lund, Egon Lundsrud, Anne Kari Sletten, Robert Slevigen, Stein Tore Slupstad, Ronny Stenberg, Arno Kevin Martinsen Syversen, Elin Merethe Vikeby, Bente Ørbeck.

1993

Jarle Roger Bernhus, Lars Jørgen Degnes, Bente Kristin Fosser, Bjørn Harald Goska, Andre Urkegjerde Grandal, Ole Thorvald Krog Grini, Freddy Jensen, Lill Kristin Løberg, Torbjørn Moseby, Heidi Kristin Pettersen, Øyvind Rakkestad, Carina Viktoria Tangen, Eva Catrine Ysterud.

1993     En kombinajon av årets konfirmanter og 50-års konfirmanter (Se 1943). Kom med navn.

1994

Hege Therese Bjørnstad, Kåre Anders Bye, Kent Vidar Hansen, Jan Tore Heed, Jøgen Krog, Jan Henning Krogh, Tore Aaseby Pedersen, Inger Beate Sletten, Ann Cathrin Slupstad, Stig Wiig Sørensen, Glenn Richard Tangen, Maria Helene Vervik.

1995

Karianne Bergersen, Øyvind Brandsrud, Theodor Bye, Hege Fundingsrud, Martin Haagenrud, Ruth Marie Kinn, Karl-Henrik Wolf Lund, Svein Sandem Orderud, Håvard Slupstad,  Audun Rene Syversen, Mona Ysterud.

1996

Jon Arne Degnes, Kari Anne Fosser, Inger Berit Grande, Marianne Granli, Joakim Jensen, Gunnar Bræck Larsen, Line Beate Møllhausen, Jarle Stian Pettersen.

1997

Rødenes: Svein Halvard Hammersborg, Lene Fundingsrud, Steinar Andre Krogh, Kristiane Joval.

Klund: Anne Beate Heed, Marit Møllhausen, Amund Brandsrud, Fred Otto Lysaker, Tor Arne Sletten.

1998

Rødenes: Kristiane Bræck Larsen, Remy Rakstad, Fredrik Andre Tangen, Iver Johan Krog Grini, Ane Julie Krog, Marit Løken, Stig Arild Ysterud.

Klund:  Ingvild Heide Lundervold, Astrid Irene Slupstad.

1999

Helene Østbye, Trine Møllhausen, Odd-Erik Lilleaasen, Anne Lise Grande, Anne Beate Krog, Anna Nordheim, Hanne Synnøve Hammersborg.

2000

Hanne Trollsund, Stine Mari Degnes, Cecilie Na Malmgren, Helene Brandsrud, Magnus Andreas Eriksen, Ove Petter Lintho, Lisbeth Helene Vik Andersen.

2001

Ida Marie Foss, Cecilie Lysaker, Mari Heide Lundervold, Linda Merethe Syversen, Heidi Veronica Pommern Svendsby, Tony-Christian Perez Haugland, Kristoffer Edvard Høgås, Dan Roger Degnes.

2002

Silje Victoria Bergqvist, Hilde Hansen Falkenberg, Julie Jeanette Hansen, Kjersti Anita Hjerpeton Karlstad, Mona K. Klund, Hans Ola Krog, Nils Amund Krog, Morgan Rakstad, Hans Ove Rustbakken, Anders Bygn Støm, Fredrik Westgaard, Magnus Andre Gåseby Ødegård, Randi Helene Ødegård, Maren Anne Østby.

2003

Ina Karita Tuverud Andreassen, Daniel Hermanseter, Hege Vikeby Johansen, Jon Anders Hjerpeton Karlstad, Christine Dahl Krog, Marthe Marie Lilleaasen, Ida Sandvig, Erik Andre Solerød, Tore Trollsund.

2004

 Glenn Øystein Hansen, Trine Irene Heyerdahl, Tor Johan Klund, Monica Moseby, Karin Elisabeth Solerød, Mona Elisabeth P. Svendsby, Stine Elena Foss, Øyvind Klepaker, Marianne Elise Krosby, Ane Brandtzæg  Næss, Mina Østbye, Trine Veronica Braaten Ødegård, Ståle Rene Vikeby Johansen, Hanne Marthe Ødegård, Fanny Beate Nicolaissen.

2005

Fremst f. v. :Mina Marie Hermanseter, Marianne Berger, Frida Trollsund, Lise Bergquist, Anne Marte Kværner

Bak f. v. : Helge Westgaard, Benjamin Krog, Sigrid Klepaker, E. Å. Melberg, Kaja Joval, Kristian Westgaard, Ole Martin Gåseby Ødegård.

2006

Fremst f. v. :Ellen Kristine Bunes, Inger Johanne Ruud, Martha Sofie Krog, Silje Tronstad, Liv Heidi Nekså, Hedda Heide Lundervold.

Midterst f. v. : E. Å. Melberg, Ragnhild Margrethe Krogh, Silje Rebekka Høgås, Mia Elise Sandvig, Anett Eriksson, Tom-Erik Sandtorp, Janne Lundh.

Bak f. v. :Anne Marthe Sørlie, Mona Krog Skogstad, Ulrika Lindgren, Linn Kristine Solbrekke, Mari Hansen Falkenberg,  Even Bjørknes.

 2007

Fremst f. v. : Katrine Heier, Helena Meland, Linn- Therese Bernhus, Fanny Karoline Krosby, Benedicte Lysaker.

Midterst f. v.: Vegard Hansen, Marius Sørlie, Tarjei Opsahl, E. Å. Melberg, Knut Olav Hjerpeton Karlstad, Ola Trollsund, Hans Kristian Skubberud.

Bak f. v. : Kristoffer Alexander Rustbakken Holstad og Vegar Berger.

 2008

 Foran: Anne-Cecilie Jensen, Anne Hilde Solbrekke, Tonje Dahl Krog, Ingrid Nekså, Jorun Helene Krog Skogstad.

Bak: Lars Kristian Ruud, Oliver Dypedal, Andreas Liland Bye, Marit Helene Klund, E. Å. Melberg, Camilla Mosby, Renee Louise Hallangen Aronsson, Anders Bjørknes, Hans-Arne Kværner.

2009

1. rekke f.v. Elin Bernhus, Anne-Marthe Bernhus, Espen Hermanseter, Ida Elise Bjørnerås, og Thea Ødegård.

2. rekke f.v.  Makus Sandvig, Martim Joacimsen, Amanda Berggren, Melberg, Julius Lintho, Carl-Jonas Woo Røen, og Karina Johnsen.

2010

F. v. :Ola Spernes, Helene Krosby, Bjørn Helge Braathen, Eirin Krog, Solfrid Seljås, Linda Elisabeth Solbrekke, Elias Liland Bye, Andrine Jensen Fossum, Alison Hermanseter.

2011

 Bak f. v. : Matias Måleng Holta, Tobias Aaron Kristiansen, Melberg, Seljås, Ola Bræck Larsen, Jim-Marius Jensen.

Foran f. v. : Line Marie Måleng Skubberud, Malin Bernhus Johnsen, Marthe Karlsen Moseby, Thea Johanne Røen, Elena Falkenberg Nordmark, Rikke  Veronica Aaser.

2012

Foran f. v. Torvid Opsahl, Daniel Johnson, Jørgen Pommern Ruud, Alexander Aaser, Marthe Alvilde Hermanseter, Henriette Marie Hellgren.

Midtre f. v. Kåre Kristian Hansen Stensrud, Øystein Sjølie, Amalie Fredrikke Grislingås, Jørgen Vikeby Ødegaard.

Bak f. v. Tor Erik Hermanseter, Terje-Andre Ludiksen, Robin Alexander Kanjo Karlsen, Ida-Malen Sandtorp.

2013

Foran f. v. Marie Haga, Nadia Dahl Krog, Inga Lovise Høgås, Maria Iselin Kirkerød Eide, Annie Krog Skogstad, Audhild Margrete Ruud.

Bak f. v. Sander Bjørnerås, Edwin Johan Fagerås, Ø. Sjølie, Viktor Hansen, Sivert Bjørnerås.

2014

F. v. Eirik Hørum-Bertelsen, Lilleaasen, Magnus Liland Bye, Aulon Arif Kelmendi, Steffen Andreas Ødegård Østlie, Emil Vikeby Ødegård, Ann Helen Granli, og Halvard Spernes.

2015

Bakerst fra venstre: Sigurd Aaser, Emy Aurora Fagerås, Selma Johanne Ekeberg og Johan Theodor Lintho Foran fra venstre: Lina Emilie Kanjo Karlsen, Mikael Falkenberg Krog, Cornelia Myhre Nicolaissen, Sogneprest Runo Lilleaasen, Andrea Krog, Fabian Berget Lindblad og Petter Alexander Bye.

2016

Bakerst fra venstre: Alexander Kristian Jessesen, Kristoffer Aronsson,

Foran fra venstre: Liv Henriette Rustbakken, Oda Marie Brovold Pedersen, Oleander August Johansen, Madelen Ljosland Hansen, Nora Jaavall Dahl, sokneprest Runo Lilleaasen.

2017

1. rad fra venstre: Amandus Fagerås, Desiree Krog, Wilma Ekeberg, Stine Korsmo, Ole Jakob Høgaas Eide, sokneprest Runo Lilleaasen

2. rad fra venstre: Melvin Granli, Lars Andreas Granli, Kim Jonas Granli, Ole Marius Ruud

2018

Bak f.v.:   Kasper Falkenberg Krog, Daniel Stillesby.

Framme f.v.:  Prest Runo Lilleaasen, Ida Vikeby Ødegaard, Tuva Ørbeck Strand, Benedikte Natalie Rustbakken, Maren Bernhus Johnsen.

2019

Fremre rekke f.v.: Kristian Wergeland Klund, Lina Dagny Granli, Elena Eftevåg, Olav André Bratteli, prest Runo Lilleaasen.

Bakre rekke f.v.: Sebastian Hovland, Alexander Eftevåg

Se nederst på bildet.

 

 

 

Kontaktinformasjon for Det kirkelige fellesrådet i Marker

Det kirkelige fellesråd i Marker.

Kirkekontoret i Marker:  Postadresse: p.b.156,1871 Ørje.       Besøksadresse: Ørje kirke, Nesveien 10, Ørje.

post@marker.kirken.no  Telefon: 69811846 Åpningstid:  Tir og Tor fra kl. 10-14

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"