NÆRØY SOKN

7970 KOLVEREID 74 39 54 00 kirkelig.fellesrad@naroy.kommune.no

Nominasjonskomiteens liste

1
ASLAUG WIBEKE JOHANSEN HESTØ f. 1978 7944 Indre Nærøy
2
TOVE LILLIAN SKJØNSBERG f. 1971 7985 Foldereid
3
STURLA PETTER ROSENVINGE f. 1965 7990 Naustbukta
4
EINAR EIDSHAUG f. 1950 7940 Ottersøy
5
HALVOR MORTENSEN f. 1966 7970 Kolvereid
6
KINE CAMILLA GOVASLI f. 1979 7985 Foldereid
7
SVANHILD ROSENVINGE f. 1971 7990 Naustbukta
8
TONE ANNIE ELIASSEN f. 1969 7960 Salsbruket
9
ÅGE HERMANN HAUGERØY f. 1952 7950 Abelvær
10
ANNELISE SIGNY VALEN JOHANSEN f. 1952 7985 Foldereid
11
LILL ELISE REPPEN f. 1954 7990 Naustbukta
12
SVEIN ARE ØIANGEN f. 1970 7944 Indre Nærøy
13
EGIL MAGNUS KJØLSØY f. 1947 7940 Ottersøy
14
GERD HELENE HOLMVIK f. 1945 7985 Foldereid
15
LAILA ELIN AUNE f. 1976 7990 Naustbukta
16
KARIN ELISABETH WANNEBO HOLM f. 1953 7970 Kolvereid
17
KJETIL RØNNING f. 1973 7944 Indre Nærøy
18
AUD JORUNN SØRÅ f. 1952 7940 Ottersøy
Last ned stemmeseddel

Forhåndsstemming

ABELVÆR Kolvereid kirkekontor 12. august - 6. september 2019, mandag - fredag kl 10.00 - 14.00
FIKKAN Kolvereid kirkekontor 12. august - 6. september 2019, mandag - fredag kl 10.00 - 14.00
FOLDEREID Kolvereid kirkekontor 12. august - 6. september 2019, mandag - fredag kl 10.00 - 14.00
GRAVVIK Kolvereid kirkekontor 12. august - 6. september 2019, mandag - fredag kl 10.00 - 14.00
KOLVEREID Kolvereid kirkekontor 12. august - 6. september 2019, mandag - fredag kl 10.00 - 14.00
LAUGA Kolvereid kirkekontor 12. august - 6. september 2019, mandag - fredag kl 10.00 - 14.00
OPLØ Kolvereid kirkekontor 12. august - 6. september 2019, mandag - fredag kl 10.00 - 14.00
OTTERSØY Kolvereid kirkekontor 12. august - 6. september 2019, mandag - fredag kl 10.00 - 14.00
VÆREM Kolvereid kirkekontor 12. august - 6. september 2019, mandag - fredag kl 10.00 - 14.00
ÅRFOR Kolvereid kirkekontor 12. august - 6. september 2019, mandag - fredag kl 10.00 - 14.00

Her stemmer du (stemmekretser)

ABELVÆR 09.09.2019 kl 10:00 - 18:00 Abelvær grendehus 7950 Abelvær
FIKKAN 09.09.2019 kl 10:00 - 18:00 Fikkan flerbrukshus 7944 Indre Nærøy
FOLDEREID 09.09.2019 kl 10:00 - 18:00 Foldereid samfunnshus 7985 Foldereid
GRAVVIK 09.09.2019 kl 10:00 - 18:00 Breidablikk forsamlingshus 7990 Naustbukta
KOLVEREID 09.09.2019 kl 10:00 - 20:00 Kulturhuset i Nærøy 7970Kolvereid
LAUGA 09.09.2019 kl 10:00 - 18:00 Laugtun ungdomshus 7970 Kolvereid
OPLØ 09.09.2019 kl 10:00 - 18:00 Salsbruket eldresenter 7960 Salsbruket
OTTERSØY 09.09.2019 kl 10:00 - 18:00 Fjellvang forsamlingshus 7940 Ottersøy
VÆREM 09.09.2019 kl 10:00 - 18:00 Måneset grendehus 7970 Kolvereid
ÅRFOR 09.09.2019 kl 10:00 - 18:00 Krekling grendehus 7985 Foldereid