TORSHOV OG LILLEBORG SOKN

0474 OSLO 23 62 92 10 post.torshovlilleborg.oslo@kirken.no

Nominasjonskomiteens liste

Supplerte kandidater

ÅSTE DOKKA f. 1980
Last ned stemmeseddel

Forhåndsstemming

Alle valgkretser i soknet Lilleborg kirke søndag 18.08.19 og 25.08.19 kl 12:00-13:30
Alle valgkretser i soknet Lillebor kirke kontor hverdager 19.08.19 - 06.09.19 10:00-14:00

Her stemmer du (stemmekretser)

Fernanda Nissen skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Fernanda Nissen skole Sandakerveien 102, 0484 Oslo
Fernanda Nissen skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Fernanda Nissen skole Sandakerveien 102, 0484 Oslo
Grünerløkka skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Grünerløkka skole Toftesgate 44, 0556 Oslo
Grünerløkka skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Grünerløkka skole Toftesgate 44, 0556 Oslo
Lilleborg skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Lilleborg skole Torshovgata 9, 0476 Oslo
Lilleborg skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Lilleborg skole Torshovgata 9, 0476 Oslo
Morellbakken skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Morellbakken skole Morells vei 20, 0487 Oslo
Morellbakken skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Morellbakken skole Morells vei 20, 0487 Oslo
Nordpolen skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Nordploen skole Hans Nilsen Hauges gate 1, 0481 Oslo
Nordpolen skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Nordploen skole Hans Nilsen Hauges gate 1, 0481 Oslo
Sagene festivitetshus 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Sagene skole Biermannsgate 2, 0473 Oslo
Sagene festivitetshus 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Sagene skole Biermannsgate 2, 0473 Oslo
Sinsen skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Sinsen skole Lørenveien 7, 0585 Oslo
Sinsen skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Sinsen skole Lørenveien 7, 0585 Oslo
Skeidhuset 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Skeidhuset Kjelsåsveien 9, 0488 Oslo
Skeidhuset 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Skeidhuset Kjelsåsveien 9, 0488 Oslo
Sofienberg skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Sofienberg skole Trondheimsveien 48, 0560 Oslo
Sofienberg skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Sofienberg skole Trondheimsveien 48, 0560 Oslo