GREFSEN SOKN

0489 OSLO 23 62 93 10 post.grefsen@oslo.kirken.no

Nominasjonskomiteens liste

1
LISE HAMMERGREN f. 1967 Kapellveien 36
2
JAN OLAV JOHANNESSEN f. 1950 Asbjønsensvei 2B
3
TALE BIRKELAND HUNGNES f. 1978 Dr, Smiths vei 9
4
OLE HERMAN FISKNES f. 1938 Kapellveien 142B
5
SOLOMON YOHANNES WAKO f. 1972 Grefsenkollveien 12B
6
HELENE LAURVIK f. 1964 Kapellveien 27
7
LINDA BERNTZEN f. 1981 Batzy Kjeldsbergsvei 24D
8
ARNE MORTEN HOLMEIDE f. 1955, Prosjektleder Kastanjeveien 1
9
ILSE MARGARETE BACHRODT MEDHUS f. 1943 Kurveien 38
10
INGRID HERNES f. 1949 Solligrenda 24
11
BENTE JEANETTE YNDESTAD BYE f. 1962 Grefsenkollveien 20B
12
TANJA HELENE THORSEN f. 1970 Grefsenkollveien 12D
13
INGER ELISABETH MØRK BJERKE f. 1946 Lachmannsvei 52
14
ANN TOVE MOSENG f. 1967 Myrerveien 17
Last ned stemmeseddel

Forhåndsstemming

Alle valgkretser i soknet 2. september 10.00-14.00 på kirkekontoret i Grefsen kirke
Alle valgkretser i soknet 4. september 10.00-14.00 på kirkekontoret i Grefsen kirke
Alle valgkretser i soknet 29. august 10.00-14.00 og 17.00-19.00 på kirkekontoret i Grefsen kirke
Alle valgkretser i soknet 6. september 10.00-14.00 på kirkekontoret i Grefsen kirke
Alle valgkretser i soknet 3. september 10.00-14.00 på kirkekontoret i Grefsen kirke
Alle valgkretser i soknet 5. september 10.00-14.00 og 17.00-19.00 på kirkekontoret i Grefsen kirke
Alle valgkretser i soknet 26. august 10.00-14.00 på kirkekontoret i Grefsen kirke
Alle valgkretser i soknet 27. august 10.00-14.00 på kirkekontoret i Grefsen kirke
Alle valgkretser i soknet 28. august 10.00-14.00 på kirkekontoret i Grefsen kirke
Alle valgkretser i soknet 30. august 10.00-14.00 på kirkekontoret i Grefsen kirke

Her stemmer du (stemmekretser)

Disen skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Disen skole Kjelsåsveien 49
Disen skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Disen skole Kjelsåsveien 49
Engebråten skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Engebråten skole Kapellveien 120
Engebråten skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Engebråten skole Kapellveien 120
Kjelsås skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Kjelsås skole Asbjørnsens vei 3
Kjelsås skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Kjelsås skole Asbjørnsens vei 3
Morellbakken skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Morellbakken skole Morellsvei 20
Morellbakken skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Morellbakken skole Morellsvei 20
Skeidhuset 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Disen skole Kjelsåsveien 49
Skeidhuset 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Disen skole Kjelsåsveien 49
Årvoll skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Årvoll skole Bård skolemesters vei 1
Årvoll skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Årvoll skole Bård skolemesters vei 1