GAULAR SOKN

6973 SANDE I SUNNFJORD 57 71 63 33 kyrkjesekretaer@gaular.kyrkja.no

Valresultat for soknerådsvalet 2019

Sperregrense for lista: 412 stemmer

Medlemer

GUNN ELIN BØE HATLESTAD f. 1982 , Adjunkt
Nominasjonskomiteens liste 490 stemmer
IDAR SENNESETH f. 1947 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 472 stemmer
BENTE ODDNY KANDAL f. 1965 , Lærar
Nominasjonskomiteens liste 468 stemmer
STEINAR HATLESTAD f. 1952 , Kommunikasjonsrådgivar
Nominasjonskomiteens liste 462 stemmer
OTTAR LEIDAR RUSKEN f. 1964 , Vaktmeister
Nominasjonskomiteens liste 456 stemmer
ELIN SOLHAUG OSEN f. 1982 , Sjukepleiar
Nominasjonskomiteens liste 437 stemmer
BJARNE ANDREAS HORSEVIK f. 1951 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 436 stemmer
SYNNØVE BERGET f. 1981 , Barne- og ungdomsarbeidar
Nominasjonskomiteens liste 431 stemmer

Varamedlemer

SIGURD MARTIN ÅRSKAUG f. 1966 , Næringsdrivande
Nominasjonskomiteens liste 423 stemmer
TURID ANITA VIKEN f. 1961 , Sjukepleiar
Nominasjonskomiteens liste 420 stemmer
KARI MARIE HÅHEIM SYGNA f. 1953 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 415 stemmer
KJELL ØVREBØ f. 1967 , Næringsdrivande
Nominasjonskomiteens liste 413 stemmer
LASSE OLAV BELL f. 1969 , Driftsingeniør
Nominasjonskomiteens liste 398 stemmer
Sjå valresultat for BJØRGVIN BISPEDØME

Nominasjonskomiteens liste

1
BJARNE ANDREAS HORSEVIK f. 1951, Pensjonist Sande
2
GUNN ELIN BØE HATLESTAD f. 1982, Adjunkt Viksdalen
3
SYNNØVE BERGET f. 1981, Barne- og ungdomsarbeidar Sande
4
SIGURD MARTIN ÅRSKAUG f. 1966, Næringsdrivande Viksdalen
5
BENTE ODDNY KANDAL f. 1965, Lærar Bygstad
6
IDAR SENNESETH f. 1947, Pensjonist Sande
7
OTTAR LEIDAR RUSKEN f. 1964, Vaktmeister Bygstad
8
STEINAR HATLESTAD f. 1952, Kommunikasjonsrådgivar Viksdalen
9
ELIN SOLHAUG OSEN f. 1982, Sjukepleiar Bygstad
10
LASSE OLAV BELL f. 1969, Driftsingeniør Sande
11
HJØRDIS JANNA MARIE ØVREBOTTEN f. 1960, Reinhaldar Sande
12
KJELL ØVREBØ f. 1967, Næringsdrivande Bygstad
13
KARI MARIE HÅHEIM SYGNA f. 1953, Pensjonist Sande
14
TURID ANITA VIKEN f. 1961, Sjukepleiar Viksdalen