BEKKELAGET OG ORMØY SOKN

Sandstuveien 15, 1178 OSLO 23 62 98 70 post.bo.oslo@kirken.no

Valgresultater for menighetsrådsvalget 2019

Sperregrense for listen: 963 stemmer

Medlemmer

HELEN LINEA AALL f. 2001 , Student
Nominasjonskomiteens liste 1082 stemmer
SONDRE GRIMSMO SINNES f. 1997 , Student
Nominasjonskomiteens liste 1072 stemmer
TROND SKARD DOKKA f. 1946 , Professor em./ Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 1060 stemmer
RUNE YNDESTAD MØLLER f. 1977 , Managing partner
Nominasjonskomiteens liste 1029 stemmer
HARALD THUE f. 1957 , Selvstendig næringsdr.
Nominasjonskomiteens liste 1016 stemmer
SISSEL MOSVOLL f. 1961 , Avdelingsleder
Nominasjonskomiteens liste 1002 stemmer
BETZY MARIE ELLINGSEN TUNOLD f. 1955 , Fagdir. utvikl.politikk
Nominasjonskomiteens liste 995 stemmer
KARI HIRTH f. 1964 , Seniorrådgiver.
Nominasjonskomiteens liste 975 stemmer

Varamedlemmer

TERJE FONK f. 1951 , Pensjonist prost
Nominasjonskomiteens liste 971 stemmer
SIRI JENTOFT HJERPSET f. 1946 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 966 stemmer
ALF HENRY RASMUSSEN f. 1943 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 964 stemmer
TOM ARNE HEMSTAD f. 1951 , Murmester
Nominasjonskomiteens liste 951 stemmer
ROAR BAUST f. 1939 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 948 stemmer
Se valgresultater for OSLO BISPEDØMME

Nominasjonskomiteens liste

1
TROND SKARD DOKKA f. 1946, Professor em./ Pensjonist Bekkelaget
2
SISSEL MOSVOLL f. 1961, Avdelingsleder Ulvøya
3
HARALD THUE f. 1957, Selvstendig næringsdr. Bekkelaget
4
SIRI JENTOFT HJERPSET f. 1946, Pensjonist Malmøya
5
BETZY MARIE ELLINGSEN TUNOLD f. 1955, Fagdir. utvikl.politikk Holtet
6
RUNE YNDESTAD MØLLER f. 1977, Managing partner Bekkelaget
7
TERJE FONK f. 1951, Pensjonist prost Simensbråten
8
HELEN LINEA AALL f. 2001, Student Ormøy
9
ALF HENRY RASMUSSEN f. 1943, Pensjonist Bekkelaget
10
SONDRE GRIMSMO SINNES f. 1997, Student Bekkelaget
11
KARI HIRTH f. 1964, Seniorrådgiver. Bekkelaget
12
TOM ARNE HEMSTAD f. 1951, Murmester Ormøy
13
ROAR BAUST f. 1939, Pensjonist Ulvøya