HOLMEN SOKN

1396 BILLINGSTAD 66 85 50 30 holmen.menighet@asker.kirken.no

Valgresultater for menighetsrådsvalget 2019

Sperregrense for listen: 991 stemmer

Medlemmer

INGER-HILDE SCHUMACHER HILLESUND f. 1970 , Daglig leder
Nominasjonskomiteens liste 1134 stemmer
LARS DUVALAND f. 1974 , Avdelingsdirektør
Nominasjonskomiteens liste 1087 stemmer
KRISTEN ASKJEM TVETER f. 1964 , Bedriftsrådgiver
Nominasjonskomiteens liste 1077 stemmer
MARIA TELLE AUBERT f. 1983 , Hjemmeværende
Nominasjonskomiteens liste 1077 stemmer
MARTA HAUGSTAD f. 1967 , Overlege
Nominasjonskomiteens liste 1073 stemmer
CATHRINE HAUGEN KÅSA f. 1999 , Helsefagarbeider
Nominasjonskomiteens liste 1059 stemmer
INGUN MØGEDAL BRUSTUGUN f. 1970 , Psykolog
Nominasjonskomiteens liste 1049 stemmer
CATHRINE JENSEN f. 1961 , Sykepleier
Nominasjonskomiteens liste 1046 stemmer

Varamedlemmer

ASTRID HELTNE f. 1960 , Seniorbibliotekar
Nominasjonskomiteens liste 1028 stemmer
LIENE DINVALDE f. 1983 , Assistent i barneskole
Nominasjonskomiteens liste 1014 stemmer
OLAV KARSTAD ISACHSEN f. 1954 , Seniorrådgiver
Nominasjonskomiteens liste 999 stemmer
BJØRN HARALD PLYHN f. 1946 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 973 stemmer
TOR HELGE ØVREVIK f. 1947 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 982 stemmer
Se valgresultater for OSLO BISPEDØMME

Nominasjonskomiteens liste

1
INGER-HILDE SCHUMACHER HILLESUND f. 1970, Daglig leder Nesbru
2
KRISTEN ASKJEM TVETER f. 1964, Bedriftsrådgiver Billingstad
3
CATHRINE HAUGEN KÅSA f. 1999, Helsefagarbeider Asker
4
MARIA TELLE AUBERT f. 1983, Hjemmeværende Nesøya
5
OLAV KARSTAD ISACHSEN f. 1954, Seniorrådgiver Hvalstad
6
LIENE DINVALDE f. 1983, Assistent i barneskole Nesøya
7
LARS DUVALAND f. 1974, Avdelingsdirektør Nesbru
8
BJØRN HARALD PLYHN f. 1946, Pensjonist Asker
9
CATHRINE JENSEN f. 1961, Sykepleier Nesøya
10
MARTA HAUGSTAD f. 1967, Overlege Nesøya
11
TOR HELGE ØVREVIK f. 1947, Pensjonist Billingstad
12
ASTRID HELTNE f. 1960, Seniorbibliotekar Billingstad
13
INGUN MØGEDAL BRUSTUGUN f. 1970, Psykolog Hvalstad