SØMNA SOKN

Gamle Vik 6, 8920 SØMNA 75015230 post@somna-kirke.no

Valgresultater for menighetsrådsvalget 2019

Sperregrense for listen: 335 stemmer

Medlemmer

Mariann Hanssen f. 1966 , Aktivitør
Nominasjonskomiteens liste 394 stemmer
Ingrid Aslaug Strand f. 1955 , Pedagog for NNPS
Nominasjonskomiteens liste 374 stemmer
Ann Karin Moen f. 1976 , Sekretær
Nominasjonskomiteens liste 374 stemmer
Siv Meyer f. 1969 , Butikkmedarbeider
Nominasjonskomiteens liste 371 stemmer
Steinar Fagernes f. 1964 , Sjåfør
Nominasjonskomiteens liste 366 stemmer
Nils Anton Nyborg f. 1961 , Enhetsleder
Nominasjonskomiteens liste 364 stemmer

Varamedlemmer

Marian Wærstad Grude f. 1958 , Konsulent
Nominasjonskomiteens liste 362 stemmer
Mette Katrine Kleiven Reinfjord f. 1974 , Integreringskonsulent
Nominasjonskomiteens liste 361 stemmer
Hege Marie Nielsen f. 1972
Nominasjonskomiteens liste 361 stemmer
Leif Edvardsen f. 1953 , Sjåfør
Nominasjonskomiteens liste 360 stemmer
Roy Helge Dahle f. 1968 , Bonde
Nominasjonskomiteens liste 358 stemmer
Se valgresultater for SØR-HÅLOGALAND BISPEDØMME

Nominasjonskomiteens liste

1
SIV MEYER f. 1971, Butikkmedarbeider Vik
2
LEIF EDVARDSEN f. 1955, Sjåfør Berg
3
MARIANN HANSSEN f. 1968, Aktivitør Vik
4
NILS ANTON NYBORG f. 1963, Enhetsleder Vik
5
MARIAN WÆRSTAD GRUDE f. 1960, Konsulent Brekkeidet
6
INGRID ASLAUG STRAND f. 1957, Pedagog for NNPS Berg
7
ANN KARIN MOEN f. 1978, Sekretær Vik
8
ARNE ARVID FINSETH f. 1957, Områdesjef AMK Vik
9
METTE KATRINE KLEIVEN REINFJORD f. 1976, Integreringskonsulent Sømnes
10
STEINAR FAGERNES f. 1966, Sjåfør Berg
11
HEGE MARIE NIELSEN f. 1974 Vik
12
ROY HELGE DAHLE f. 1970, Bonde Dalbotn
Dele-knapper kan ikke vises uten at du samtykker til bruk av funksjonelle cookies. For å gjøre dette må du trykke på knappen helt nederst i venstre hjørne og marker sjekkboks for funksjonelle cookies og deretter klikke på "Oppdater samtykke". Evt. klikk på "Godta alle cookies" for å godta alle kategorier av cookies. Deretter må du laste siden på nytt.