Kirken.no bruker såkalte cookies til trafikkmåling og optimalisering av innhold. Hvis du klikker «Jeg forstår, lukk meldingen» aksepterer du at vi bruker cookies på sidene. Vil du vite mer om cookies, trykk «les mer».

Jeg forstår, lukk meldingen

Les mer

Døveprostiet

Døveprostiet dekker hele landet, og ligger under tilsyn av Oslo biskop.

Du finner mer infomasjon om Døvekirken sentralt og de lokale menighetene på Døvekirkens egen hjemmeside, www.dovekirken.no 

Døveprost Roar Bredvei, tlf. 908 58 212.
E-post: roar.bredvei@dovekirken.no

Rådgiver Michael Hoffmann, tlf. 40 76 37 23.
E-post: michael.hoffmann@dovekirken.no


Døvekirken i Oslo
Fagerborggt. 12
0360 OSLO
E-post: doves.menighet.oslo@dovekirken.no
Hjemmeside: www.dovekirken.no/oslo
tlf: 23 33 43 20.
Kontortid: tirsdag, onsdag og torsdag kl. 10.00 - 14.00.


Døves menighet i Sandefjord
Kapellan i Vestfold/seniorprest Terje J. Johnsen
Mob. 92 83 13 58
E-post: terje.j.johnsen@dovekirken.no

Hjemmeside: http://dovekirken.no/oslo/index.cfm?id=295283 


Døves menighet Stavanger
Sandeidgt. 10
4012 Stavanger
E-post: doves.menighet.stavanger@dovekirken.no
Hjemmeside: www.dovekirken.no/stavanger
Tlf. 48 10 55 58 

Sokneprest Leif Hadland
Tlf. 45 27 31 57
leif.hadland@dovekirken.no


Døvekirken i Bergen
Pb 2305, Hansaparken
5828 Bergen
E-post: doves.menighet.bergen@dovekirken.no
Hjemmeside: www.dovekirken.no/bergen
Tlf. 91 69 08 63

Døvekirkens skolefritidsordning
Pb 2305, Hansaparken
5828 Bergen


Døves menighet Møre
Borgundveien 124
6007 ÅLESUND
E-post: odd.erling.nordbrond@dovekirken.no
doves.menighet.more@dovekirken.no
Hjemmeside: www.dovekirken.no/more
Tlf. 70 11 45 66 Teksttlf. 70 11 45 69 Faks 70 11 45 68


Døves menighet Trondheim
Pb 2802
7432 Trondheim
E-post: doves.menighet.trondheim@dovekirken.no
Hjemmeside: www.dovekirken.no/trondheim
SMS: 91 16 26 36

Kontor: Klostergate 60 7030 Trondheim

Kirke: Klæbuveien 43, 7030 Trondheim

Sogneprest Per Walle
Mob. 95 86 75 64
E-post: per.walle@dovekirken.no

Døves menighet Tromsø (Kroken kirke)
Jadevegen 10
9022 Krokelvdalen
E-post: doves.menighet.tromso@dovekirken.no    
Hjemmeside: www.dovekirken.no/tromso    

Sogneprest Arne Lundqvist  
Mob: 99 16 69 40 
E-post: arne.lundqvist@dovekirken.no

 

Døvekirkenes Fellesråd
Fagerborggt. 12
0360 Oslo
Tlf: 23 33 43 20

Kirkeverge: Camilla Høiberg 
Tlf. tolk: 23 33 43 20. SMS: 99 09 04 01
E-post: kirkevergen@dovekirken.no

Konsulent Dmitry Katsnelson
teksttlf. 23 33 43 58 sms: 468 91 343
E- post: dmitry.katsnelson@dovekirken.no