Tur til Hurdal Verk

15. mai drar Åpent hus på busstur til Hurdal Verk med historiske foredrag og omvisning. Det er åpent for andre fra Ullensaker menigheten om flere vil være med!

Tur til Hurdal Verk

Åpent hus inviterer til en dagstur 15 mai. Vi besøker Hurdal verk folkehøyskole hvor vi får en omvisning av tidligere rektor Jon Petter Stangeland som forteller om Hurdal verks historie. På forhånd tar vi en piknik i parken utenfor hvis vi har fint vær. Åpent hus tar buss sammen fra Kløfta kl.10. Andre fra Ullensaker menighet som ønsker å bli med på omvisning er velkomne til kaffe/kake i parken fra kl 11.15 på Hurdal verk, og står for transport selv. 

Menigheten betaler utgiftene til piknik og foredrag for alle, men det er mulighet for å gi en gave til oppussing av orgelet om man ønsker det.

Påmelding til 63926520 innen 6. mai.

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"