Informasjon om konfirmasjonar

No nærmar det seg dei utsette konfirmasjonane, og her er informasjon om korleis vi gjennomfører dei.

I lenkene nederst på sida ligg brevet som vart sendt ut til familiane før sommarferien. Der står det ein treng å vite i forkant av konfirmasjonane. Det er nokre forskjellar mellom øyane på praktisk gjennomføring, så pass på at du ser på den øya som gjeld din konfirmant. 

 

Her er oversikt over kven som skal konfirmerast:

KONFIRMASJON VIGRA

Laurdag 5. september 2020 Kl. 11.00

Noa Bjerkestrand

Ruben Blindheim

Phillip Roaldsand Blindheim

Andrea Vedeld Blindheimsvik

Synne Roald Formo

Simon Gjendem

Emilie Løvold

Daniel Torseth Nordstrand

 

Laurdag 5. september 2020 Kl. 12.30

Adele Elida Vindvik Nordstrand

Elisa Stokke Roald

Fredrik Hansen Roaldsand

Janick Hürlimann Rørvik

Otilie Røsvik

Mikal Sundnes

Henrik Iversen Vadseth

Camilla Linnea Roaldsand Vartdal

Alexander Westerlund

 

Søndag 6. september 2020  Kl. 11.00

Hildur Synnes Bjørke

Julie Andrea Blindheim

Magnus Erik Doran

Aurora Tomine Helseth

Jonas Hildre

Ann Katrine Delasa Håhjem

Jens Mikal Jamne

Hanne Langvatn

Eirik Molnes

Emma Roald Olsen

 

KONFIRMASJON VALDERØYA

Laurdag 12. september 2020 Kl. 10.00                                   

Andrea Austnes    

Lars-Ivar Giskegjerde                                                       

Kine Strømmen Henriksen                                              

Mikael Ytterland Molnes 

Karen Mathea Søbstad Schumann Olsen                    

Oscar Iversen Otterlei  

Elly Bjørdal Roald 

Angelica Ytterland Roald  

Tora Liv Roaldsnes   

Truls Eirik Roaldsnes   

Emma Ord Røsand  

Julie Benedikte Stokke  

                                                                                                              

Laurdag 12. september 2020 Kl. 11.30 

Marlene Drabløs Synnes                                                                          

Tirill Gidske Sæther                                                          

Martine Gundersen Valderhaug 

Miriam Johansen Valderhaug

Mathias Drabløs Vartdal

Guro Hessen Pettersen         

Olivia Drøpping Sæther                                                    

Julie Madelen Blindheim                                          

Julian Mikaél Storelv Dyb                                         

Fredrik Farstad                                                          

Jenny Olivia Hjelseth Farstad                                  

Stine Bjørlykhaug Skjong

Tuva Nikoline Roaldsnes Sæther

 

Laurdag 12. september 2020 Kl. 13.00

Synne Ervik Gjelsvik                                                              

Morten Blomvik Godø                                               

Guro Halse                                                                  

Egil Julian Valderhaug Hjelmseth                            

Runa Kolås Ingebrigtsen

Andrea Skjong Kurseth

Johannes Nordstrand Lillevold

Laura Luedtke

Tarjei Stavseth Nedregård                                        

Linnea Nordstrand

Fredrik Sæther Ulvatne                                              

Daniel Dyb Valderhaug

 

Søndag 13. september 2020 Kl. 11.00

Filip Sæther Bordom

Aurora Alnes Fauske

Johannes Skjong Dyb

Maya Johanne Folland

Heidi Ringmo Fylkesnes

Karn Kirkholm Høihjelle  

Mathea Mehring Mansfield

David Christopher Norman

Jakob Stornes Nordal

Ole-Kristian Syvertsen

Live Sønderland

Emine Marie Aykut Uggedal

Joachim Arnesen Vang

Karsten Strand Vingen

                                                                                 

KONFIRMASJON GODØYA

Laurdag 19. september 2020 Kl. 11.00

Sunniva Abelseth-Alnes

Astrid Sofie Tennfjord Alnes

Ole Andreas Albito Dyb

Hjalmar Leander Pilskog Dyb

Lasse Steinnes Dyb

Lea Severine Lande Dybvik

Hans Magne Rørvik Godø

 

Laurdag 19. september 2020 Kl. 12.30

Kristoffer Skrede Hausken

Erica Lovise Kalvøy

Kristoffer André Kvam

Markus Aleksander Kvam

Jonas Vang Molvik

Thomas Bjørlykhaug Skjong

Nora Støbakk Valkvæ

Synne Lovise Tønnesen   

 

KONFIRMASJON GISKE

Søndag 20. september 2020 Kl. 11.00

Christoffer Avseth Andersen

Karoline Nancy Bjørkavåg

Aurora Ellingsæter Giske

Emil Folland Giskegjerde

 

Søndag 20. september 2020 Kl. 12.30  

Endre Lawrence Arnesen Giskegjerde

Hans-Petter Giskeødegård

Elise Nakken-Rostad

Emil Leite-Aasen

 

Laurdag 3. oktober 2020 Kl. 11.00  

Herman Sunde Engeset

Tobias Martin Giske

Henrik Giske Nilsen

Tuva Karen Giske Hætta

 

Laurdag 3. oktober 2020 Kl. 12.30  

Preben Giske Olsen

Adrian Husøy Schønning

Rebecca Mwihaki Wanjiru

Leo Aleksander Søreide With

                                                                                                                                                                                                                

Kontaktinformasjon for Giske kyrkjelege fellesråd

Besøksadresse:
Kyrkjekontoret/Rådhuset

Valderhaug 4

6050 Valderøy

Åpningstider:

Tirsdag - Fredag:

Kl. 09.00-14.00

Telefon kyrkjekontoret: 

70 18 80 40

Telefon sokneprest Giske/Vigra:

93 22 72 20

Telefon sekretær:

95 06 83 66

E-post: kyrkja@giske.kommune.no

Telefon kyrkjeverje:

45 06 53 80

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"