Kirken.no bruker såkalte cookies til trafikkmåling og optimalisering av innhold. Hvis du klikker «Jeg forstår, lukk meldingen» aksepterer du at vi bruker cookies på sidene. Vil du vite mer om cookies, trykk «les mer».

Jeg forstår, lukk meldingen

Les mer

Hvem sitter i nemda?

Nemndas leder er Nils Inge Haus. Kirkevergen i Røyken og Hurum og kirkesjefen i Asker er administrative ledere i Asker kirkelige fellesnemnd.

Asker kirkelige fellesnemnd      
       
NAVN TELEFON E-POSTADRESSE  
Annemor Onarheim  928 05 000 annemor.onarheim@asker.kommune.no  
Nils Inge Haus  900 84 849 nihaus@online.no Leder
Morten Sandnes  915 25 160 morsan@hoyre.no Nestleder
Ole Morten Furua Rødby  977 32 815 ole.rodby@gmail.com  
Gunnar Volden 916 46 587 gunnar.volden@mmail.no  
Geir Ådnanes  419 09 750 adnanes.geir@altiboxmail.no  
Tor Øystein Vaaland 481 88 048 tv339@kirken.no  
Marita Bjørke Ådland 922 84 822 ma855@kirken.no Vara for Tor Øystein Vaaland
John Grimsby 415 19 365 jg323@kirken.no  
Øyvor Sekkelsten 414 59 443 os543@kirken.no  
Maud Kari Berntsen  920 54 272 mb986@kirken.no  
Tove Sveva  924 55 985 ts977@kirken.no  
       
       
       
Vara Hurum:      
Elin Christel Volden Drijfhaut 920 99 899 elin-christel@hotmail.no 1. vara
Elisabeth Johnsen Fosen 924 04 785 elisabeth.fosen@gmail.com 2. vara
       
Vara Røyken:      
Alise Narjord Thue   alisenarjord@hotmail.com 1. vara
Børre Jan Solstad   jasols@online.no 2. vara
       
Vara Asker:       
Irene Egset   irene.egset@online.no 1. vara
       
       
       

Kontaktinformasjon for Asker kirkelige fellesnemnd

Postadresse:

Asker kirkelige fellesnemnd

Kirkelia 5, 1384 Asker

Besøksadresse:

Asker kirkelige fellesnemnd

Kirkelia 5, 1384 Asker

 

Epost: fellesradet.asker@kirken.no

Telefonnummer: 66754090

Åpningstid/telefontid: 8.30 - 15.30 

 

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / Fjern kirken.no fra blokkert.

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"