Årets konfirmanter 2021

Her finner du listene over alle konfirmantene og tidspunkt for konfirmasjonen.

Konfirmanter Haugesund 2021

 

Røvær bedehuskapell lørdag 28.august kl. 13

Haakon Storstein Haug

Bjørn-Oscar  Thoresen

 

Udland kirke lørdag 28.august kl. 1030

Andreas Aase

Benjamin Alfsvaag Andersen

Celia Bjørndal

Ane Christense Frydnes Ek

Jonas Førland

Andreas Bjørnevold Hanssen

Ørjan Aasland Håkonsen

Ida Grindheim Lutcherath

Katarina Lysenko Nilsen

Aurora Rasmussen

Brage Mortvedt Skåleskog

Kristian Solberg Johannesen

Sander Bøe Veldt

 

Udland kirke lørdag 28.august kl. 1200

Thea Græsdal Bråstein

Daniel Soland Drabløs

Maren Susanne Eide Førland

Almar Gjerd Grindhaug

Linea Sofie Stueland Haldorsen

Malene Gjertsen Helland

Eirik Pedersen Milje

Erling Mæland

Amanda Ottosen Nygård

Edvard Mæland Paasche

Oscar Christopher Hitsøy Pepper

Fredrik Sakkestad

Lars Mikal Nordskog Sigurdsen

 

 

Udland kirke lørdag 28.august kl. 1330

Hanne Korsedal Bua

Ingeborg Rød Endresen

Vebjørn Engedal

Erik Falkeid

Joakim Emanuel Hettervik

Adele Hope Jabjør

Ørnulf Kraft

Henning Andreas Tysvær Nymoen

Sebastian Gabriel Tvihaug Oldervoll

Katarina Storesund

Mathias Førland Støle

Miriam Hjermann Sveen

Johannes Vik

 

Udland kirke lørdag 28.august kl. 1500

Marina Marie Aksdal-Mathiesen

Emma Fjell Eide

Julie Kalstad Lindås

Sander Ringøy Moen

Mari Myrland

Ingeborg Odland

Tobias Sandvik Sandal

Sebastian Nikolai Strømø

Magnus Thorsen

Jesper Velde

Eirik Vikse

Mathias Østnor

 

Skåre kirke søndag 29.august kl. 1030

Endre Hansen Gaard

Henrik Nordskog Børseth

Christine Marie Svelland-Saksvik

Håvard Røksund Housken

Lise Håvardsholm Våge

Elisabeth Møinichen Kvinnsland

Sondre Steinsnes Nypan

Christian Svelland-Saksvik

 

Skåre kirke søndag 29.august kl. 1145

Henrik Lunde Kristiansen

Julian Kyvik

Inger Johanne Hærem Nuntun

Amie Nye

Angelika Pensgård Olsen

Ingrid Trovåg

Bjørnar Trovåg

 

Skåre kirke søndag 29.august kl. 1300

Nicholas Bjørgen Berning

Kaja Maria Stuve Eileraas

Matteus Hernar

Ørjan Johnsen Kaldheim

Tobias Røsand

Mathilde Eggers Staalesen

Isolde Margareth Ulvik

 

Udland kirke lørdag 4.september kl. 1100

Dennis Bårdsen Emberland

Kaja Gjerde Hoem

Hedda Korsedal Gåseidnes

Kristoffer Heien

Maria Berge Hustvedt

Adrian Oldervoll Jensen

Lars Gudmestad Jensen

Terje Benjamin Johnsen

Johanna Rosvold

Lael Isaac Mendoza San Jose

Truls Mæland Storstein

 

Udland kirke lørdag 4.september kl. 1230

Sofie Alexandra Aslaksen

Marius Engedal

Amalie Thune Ervesvåg

Magnus Andersen Haugan

Michael Sandven Heggen

Niels Synnes Jepsen

Max Samuel Reidarson

Leonard Tesdal Woll Håland

Tuva Johanne Vevang

Ingrid Odiana Eriksen Ådland

 

Udland kirke lørdag 4.september kl. 1400

Sebastian Bratvold

Emma Fredriksen Bårdsen

Sunniva Eriksen

Vilde Eriksen

Thea Espeland

Maren Erene Holm Evensen

Henriette Maien Hunsbedt

Nora Wendelbo Johansen

Sebastian Kallevåg Mathisen

Jonah Kolaas-Ramstad

Jakob Økland Lillebråten

Kristian Samdal Lund

 

Rossabø kirke lørdag 11.september kl. 1030

Henrik Aardal

Emma Bergersen Danielsen

Markus Berning Eide

Ida Surnevik Falkgjerdet

Helene Vikingstad Hognerud

Johanna Josephsen

Kristian Grønås Kongshavn

Jakob Kallevik Leite

Andrea Olsen

Michelle Seefai Rasmussen

Marius Ringen Reksten

Mads Alfred Skauge

Linn Aurora Butler Stumo

Julie Staknes Vevatne

 

Rossabø kirke lørdag 11.september kl. 1145

Rasmus Andersen

Hermine Losvik Dahle

Thea-Sofie Lønning Eikemo

Styrk Helgø Eriksen

Henrik Næss Førre

Heine Stensen Helgeland

Even Hustvedt

Elise Halvorsen Jacobsen

Rikke Folgerø Jacobsen

Magnus Kaste

Sofie Tveit Knapstad

Stian Kobbeltvedt

Emma Amalie Sørbø

Sondov Selnes Tveito

 

Rossabø kirke lørdag 11.september kl. 1315

Victoria Sakkestad Bringedal

Mathea Bringedal

Therese Hovland Børgesen

Frøya Størksen Kristensen

Elias Thaule Kulleseid

Christian Kvamme

Emma Bøe Lilleeng

Emil Avdijaj Låte

Anne Aalstad Miljeteig

Helene Tollaksen Olsøn-Lunde

Linnèa Grude Teig

Elida Skjold-Ødegaard

Zacharias Clarke Westmork

Lucas Clarke Westmork

Aggi Helene Ystaas

 

Rossabø kirke lørdag 11.september kl. 1430

Andrea Jeanne Andreassen

Filip Bjørheim

Tomas Bjørheim

Benedicte Hjertaker

Julie Hjertaker

Sebastian Lie Holmedal

Ine Husevåg

Ane Husevåg

Anna Maria Johnsen

Sonia Maria Levinsen

Malin Myklebust

Benedicte Vågenes Nordset

Eila Seeberg

Andreas Rossebø Susort

 

Rossabø kirke søndag 12.september kl. 1100

Viktoria Erdelyi

Hannah Gramstad Grindhaug

Amalie Lindtner Hestenes

Johan Aarøy Larsen

Johannes Westerheim Vangberg

Jon Daniel Lie

Henrik Stølsvik Merkesvik

Rasmus Ringen

Therese Høvring Westergaard

 

Vår Frelsers kirke lørdag 18.september kl. 1000

Oscar Erling Aukland

Veslemøy Snarheim Brynjelsen

Julie Ellefsen

Hanna Frøvik

Preben Gabrielsen

Marita Grønnestad Gangstø

Mats Grønnestad Gangstø

Emilia Henriquez Hansen

Julia Hetland

Emma Ristesund Hjortland

Mia Minde

Nikolai Haldorsen Sæbø

Marcus Sørvik

Sander Sørvik

Preben Vonka

Cecilie Kolstø Waage

 

Vår Frelsers kirke lørdag 18.september kl. 1130

Theodor Aase

Peder Gramstad Berstad

Jenny Elstad-Aarseth

Alexander Stelander Halvorsen

Rikke Pleym Iversen

Moy Lyngholm Iversen

Martine Kambe

Kaja Nilssen

Karoline Sætre Nordhus

Håkon Johan Sætre Nordhus

Vegard Jaymangal Nuland Ræstad

Thea Rønnevik

Preben Samuelsen Sætre

Helle Tollaksen

Ingrid Heggheim Vespestad

Martin Heggheim Vespestad

 

Vår Frelsers kirke lørdag 18.september kl. 1300

Nawjin  Alinejad

Elisabeth Bygnes

Agnes Fonneland

Vebjørn Helgeland

Askil Grainger Horgen

Karoline Andrea Thime-Iversen

Elina Moe Jamne

Tara Lehmann Johannessen

Christian Søvik Kongestøl

Helene Mokleiv

Marius Reine

Ida Berge Saltvedt

Thea Lindanger Soland

William Hermstad Simonsen

Marcus Moen Svendheim

Sigurd Luong Thorsen

Sara Luong Thorsen

Tora Tveit

Kristina Ellingsen Østebøvik

 

Vår Frelsers kirke lørdag 18.september kl. 1430

Zander Augustin Strand Birkeland

Carlotta Bratke

Vebjørn Olav Dybdahl

Stian Frøyland

Frida Hatlestad

Steffen Fredrik Jones

Elina Haga Kallevik

Olav By Krogenes

Freja Lønning

Njål Mæland

Liv Elisa Aanensen Simonsen

Synne Haugen Skeie

Theodor Sæther-Olsen

Jimmy Vargas

Sturle Vatnem

Viktor Våg

Lucas Benjamin Førland Nordal

 

Vår Frelsers kirke søndag 19.september kl. 11

Marielle Worum Andersen

Cecilie Finne Davidsen

Sara Madeleine Lerøen Fiksdal

Sander Valentin Riise Salama

Christoffer Sandvig

Anna Stueland

Alida Thomsen

Dele-knapper kan ikke vises uten at du samtykker til bruk av funksjonelle cookies. For å gjøre dette må du trykke på knappen helt nederst i venstre hjørne og marker sjekkboks for funksjonelle cookies og deretter klikke på "Oppdater samtykke". Evt. klikk på "Godta alle cookies" for å godta alle kategorier av cookies. Deretter må du laste siden på nytt.

Kontaktinformasjon for Haugesund kirkelige fellesråd

Haugesund kirkekontor ligger i andre etasje i Vår Frelsers
menighetshus i Haugesund sentrum.

Vår Frelsers kapell har adresse Viljarshaugen 40, 5538 Haugesund

Kontoradresse: 
Skåregaten 145
5527 Haugesund 

Postadresse: 
Postboks 612 
5501 Haugesund

E-post: post.haugesund@kirken.no
Telefon:       52809500
Åpningstid:   Man-fre 08.00-15.30
Org.nr.: 976 993 454

Konto nr.: 3330 30 48206

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"