Konfirmasjoner i Skåre menighet 2020

Her finner du listene over alle konfirmantene og tidspunkt for konfirmasjonsgudstjenesten. På grunn av situasjonen rundt smittevern er konfirmantene delt opp i mindre grupper og fordelt på flere gudstjenester. Gudstjenestene er lukket og hver konfirmant får tildelt et begrenset antall gjester.

 

Udland kirke lørdag 29.august kl. 10

Thea Elise Guasa Bua

Helena Bye

Thea Steinsvik Helgesen

Karoline Marie Aase Spies

Amalie Staalesen

Per Andreas Skaar Sønstabø

John Karsten Tindeland

 

Udland kirke lørdag 29.august kl. 11:30

Elise Askeland

Joakim Haug Gard

Tobias Rønnevik Jensen

Benedikte Kalleland

Anna Martens

Erling Saltveit

Morten Holden Sæverud

 

Udland kirke lørdag 29.august kl. 13

Solveig Aaholm

Linnea Bjørkelund-Solvang

Jo Sebastian Vatne

Mathias Hanssen

Sondre Scheffler

Kristian Owen Baker Rullestad

Casper Andre Stange

 

Udland kirke lørdag 29.august kl. 14:30

Anders Bondhus

Benjamin Haukås Eriksen

Maria Kaasing Grindheim

Maren Vatlestad Grønn

Espen Storstein Jansen

Mathias Kirkensgaard Kristjansson

David Street

Anna Sofie Ydstebø

 

Udland kirke lørdag 29.august kl. 16

Anne Steinstø Friis

Emma Totland Gudmundsdottir

Gerd Helene Gjerde Hystad

Andreas Aarreberg Lofthus

Robbin Markhus

Peder Saltvedt

Åsmund Torkildsen

 

Skåre kirke søndag 30.august kl. 11

Alice Amdal Håkonsen

Katrine Josefsen

Constance Lothe

Robert Oluf Skjoldevik McGovern

Karin Apeland Minde

Thomas Frank Nilsen

Karina Kathleen Nilsen

Julia Ørpetveit Solberg

 

Skåre kirke søndag 30.august kl. 13

Leander Steinsnes Bang

Sunniva Bjelland

Drifa Hronn Brynjolfsdottir

Tobias Helgevold Dahle

Adele Eskevik

Ida Osnes Frøvik

June Stensen Gramshaug

Aurora Eline Johansen

 

Udland kirke lørdag 05.sptember kl. 10

Bjørnar Birkeland

Patrick Birkeland

Jonas Bårtvedt

Mathias Hovland

Mathea Raknes Moss

Veslemøy Simonsen-Lie

Joakim Vågen

 

Udland kirke lørdag 05.sptember kl. 11:30

Mathias Risanger Dahl

Tore Halvorsen

Vetle Austrheim Mardal

Sofie Grutle Nilsen

Mathias Jensen Oldervoll

Mai Helene Reidarson

Tobias Stokken

 

Udland kirke lørdag 05.sptember kl. 13

Mathias Korsedal Bua

Anne Berit Haugen

Helene Høie

Daniel Fjellvang Lie

Isak Næsheim

Emily Kjellsvik Robertson

Dylan Kjellsvik Robertson

 

Udland kirke lørdag 05.sptember kl. 14:30

Hans Emil Hagen Brekke

Emil Hovden

Emma Marie Larsson-Carlsen

Ingrid Pedersen

Jesper Skaten

Henrik Vatnem-Sjursen

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"