KONFIRMANTNAVN ØVERST, OG BILDER UNDER. KOM GJERNE MED SUPPELERINGER

1992

Heidi Wold Andersen, Lars Rino Heyerdahl, Tommy Richard Jensen, Jan Petter Kjendsmo, Oddbjørn Lia, Ola Næss, Torun Beate Olsen, Heidi Catrine Skogdalen, Elin wahl, Tina Westli.

1993

Yvonne Desiree Bryntesson, Bjørn-Terje Elgtun, Kari Helene Folvik, Heidi Funderud, Geir-Ove Hoel, Arnfinn Lorang Bingen Jensen, Hege Terese Jensen, Magnus Hattestad Jensen, Ronny Krog, Kjetil Andre Sehlin, Ole Thomas Svendsby, Jan-Einar Sydengen, Tormod Syversen, Arne Humberset Wangberg.

1994

Kjell Anders Andersen, Lena Jeanette Axelsson, Marianne Desiree Bergersen, Morten Branes, Nils Braarud, Linda Beate Dybvik, Jan Leroy van Ek, Mona Victoria Fjeld, Ynve Jovall Fjeld, Lena Veronica Fredriksen, Ida Renate Heyerdahl, Ann Helen Vedvik Jensen, Morgan Johnsen, Anette Jaavall, Kristin Kjærheim, Inger-Beate Moen, Jan Magne Nesset, Marius Alexander Seljegren, Kent-Robert Sivertsen, Roger Harald Studsrud, Anneli Kjølberg Uttersrud, Inger Margaret Østli.

1995

Mirjam Helene Bekkholt, Thomas Dybvik, Stine Beate Engsødegård, Siw Hammerstad, Bjørn Johansen, Renate Antonsen Johnsen, Nalida Khieonon, Espen Klund, Lene Mari Lia, Torbjørn Marthinsen, Christian Rebnor, Gro Anita Ruud, Heidi Ruud, Frid Helene Sundsrud, Berit Helene Sydengen, Heidi Øksdal, Marita Aasland.

 1996

Monica Dahl, Malin Elgtun, Laila Synøve Folvik, Linda Heyerdahl, Ken-Ove Johnsen, Tommy Heyerdahl Jensen, Vibeke Hattestad Jensen, Pernille Martinsen, Ole-Christian Nordby, Oddmund Olsen, Ida Louise Sandli, Eva Sofie Solbrekke, Ole Edvard Sundsrud, Lillian Sælen, Finn Joakim Wahl, Helge Humberset Wangberg.

1997

Roger Fredriksen, Øyvind Funderud, Kenneth Hammerstad, Nina Hansen, Linda Holst, Anders Jaavall, Susanne Ludvigsen, Tone Merete Nilsen, Johan Marius Svingen, Jan Mikael Syversen, Johan Olson, Ola Vigen Hattestad, Mona Therese Krog, Line Victoria Olsson, Nils Ragnar Strøm, May Lindis Syversen, Tone Tangen, Camilla Helene ?

1998

Hanne Braarud, Pål Arne Kjendsmo, Fredrik Hattestad Nesset, Kjell-Roger Nesset, Hilde Rebnor, Henriette Strøm, Thorbjørn Christopher Waarum, Dag Sigurd Brandsrud, Jonas Mikael Bryntesson, Line Christin Heed, Chalida Khieonen Jonsen, Anniken Sælen, Majken Ruud.

1999

 Tove Cecilie Dybedahl, Therese Solbrekke, Alice Theresia Berger, Marit Øvergård, Anita Heyerdahl Jensen, Aslaug Folvik, Hans Kristian Nygård, Odd Herman Bjørnstad, Linus Henning, Glenn Grinden Holen, Vegar Johansen, Rikhard Martinsen, Emelie Helene Maria Olsson, Linn Veronica Strand Kløverød, Kim Robert Nygaard, Jens-Vidar Sydengen, Line Sandaker.

2000

Ole Simen Hov, Marita Bakker, Tone Veronica Kasbo Krosby, Veronica Sivertsen, Kim Fredrik Stillesby,  Hallvar Dahl, Veronica Thomassen Johansen, Eirik Andre Neset, KimTommy Bryntesson, Erik Vigen Hattestad, Vidar Engsødegård, Tommy Engsødegård, Lennarth Aas Lindgren, Rune Humberseth Wangberg, Tommy Lund.

2001

Kathrine Dahl Holst, Sandra Therese Øiestad, Jannike Elmblom Berger, Jeanette Sælen, Linn Charlotte Klund, Bjørg Eva Brandsrud, Stine Merethe Skoglund, Lene Søgaard Ødegaard, Kathrine Lindgren, Ole Martin Nakkim, Kenneth Norløff, Alexander Mosbæk, Christian Hattestad Nesset, Lars Rino Lybekk, Vegar Hattestad Jensen.

2002

1. rekke f. v.:  Ida Louise Wahl ,  Stine Eirin Lobsgaard Nyhus , Mia Chatrine Heed,  Tina Christin Jensen, Marthe Christine Johansen,

2. rekke f. v. : Runo Lilleaasen,  Stian Bøhler Funderud, Espen Andre Krosby, Kim Henning, Thomas Gunneng, Jonas Aas, Alexander Flesvik Olafsen.

3. rekke f. v. : Preben Nikolai Olsson Jonsen,  Sven-Vegar Neset,

2003

1. rekke f. v.: Stine Mari Berger, Anneli Glitre, Jeereta Sukkhum, Silje Holst,  Stine Larsen, Cathrine Grande, Tine Desire Bjørnerud.

2.rekke f. v. : Runo Lilleaasen, Simen Bakker, Ole Stian Øiestad, Stian Berg Olsen,  Hans Martin Folvik,  Kristoffer Hellgren Westerhof,  John Michael Kasbo Krosby,  Kim Ljøner.

3. rekke f. v.:Rino Tangen, Arne Andre Heed, Fredrik Aas, Kim Sørli.

 

2004

1. rekke f.v.:Pam Sukkum, Ida Martinsen, Ine Torgersen, Jeanette Heyerdahl, Carina Krosby, Anne-Marthe Jensen,Julie Stillesby.

2. rekke f. v.: Runo Lilleaasen, Martine Hov, Linda Nygård, Hilde Anette Olsen, Malin Anette Klund,  Even Ruud, Cecilie Roaldsøy, Henriette Vigen Hattestad, Siri Bøhler Funderud.

3. rekke f. v.: Lukas H. Pluto, Jonas Krog,  Mathias Olsson Jonsen,  Simen Rørvik, Thomas Andre Nordby, Audun Berg Jaavall.

 

2005

1.rekke f. v. E. Å. Melberg, Anders Hellgren Westerhof, Magnus Rørvik, Linn Therese Vesterengen, Fredrik Klund, Mikkel Braarud, Guro Elisa Nordby Solbrekke, Ola Alexander Syversen

2. rekke f. v. Magnus Jørgensen, Lars-Helge Mehlum, Linn Johnsen, Michael Andre Krog.

2006

  1. rekke f. v. Pernille Ankerud Sandli, Ida Josefine Ruud, Fanny Elisabeth Braarud, Maiken Alice Torgersen, Astrid Kristina SundsrudTrine søgaard Ødegaard, Maria Therese Waarum.

  2. rekke f. v. E. Å. Melberg, Pål Christian Martinsen, Karoline Johansson, Henrik Leangen Skansen, Petter Solberg Nesset, Thomas Lillefoss Solbrekke, Hans Robin Klund, Lars Magnus Hov.

  3. rekke f. v. Peter Tobias Jensen, Audun Johansen, Kristoffer Sivertsen, Kim Thomas Klund.

     

    2007

  1. rekke f. v.Susann Haneborg, Mia Hermanseter, Yvette Emilie Olsen, Rikke Berg Olsen, Chanett Skoglund, Pernille Gunneng, Charlott Karlsen, Martin Halvorsen.

  2. rekke f. v. Caroline Jensen, Kristin Nordby, Emma Charlotte Krosby, Synne Kristine Martinsen,

    Mia Cecilie Johansen, Lill Elise Hermanseter Pluto, Line Carlotte Mosbæk.

  3. rekke f. v. Asle Zimmermann, Vidar Berg Jaavall, Christoffer Alexander Roaldsøy, Vegard Klund, Henrik Hermanseter, Eirik Nygaard, Anders Sundsrud.

     

    2008

  1. rekke f. v. Julie Benedicte Wahl Nesset, Malin Stillesby Syversen, Pia Merethe Basmo Ingvaldsen, Sara Krog, Christine Olsson, Malin Desiree Fredriksen.

  2. rekke f. v. Stian Foyn Sandli, Sarah Linnea Rønning, Mathias Adrian Olsen, S. Seljås, Pernille Bakker, Sandra Skoglund, Linda Jeanette Fredriksen

  3. rekke f. v. Johannes Kasbo Tveit, Morten Hermannseter, Even Enkerud Solheim

2009

 Bak til v. Martin Gunneng Henningsmoen, og bak til h. Terje Rakstad Helland.

Mellomste rekke: Hans Kristoffer Andersson, Amanda Andersson, prest Solrid, Frida Amalie Mosbæk, og Hans Petter Rustbakken Martinsen.

Forran: Tove Helen Vesterengen, Ida Høgås. 

2010

Foran f. v. Mina Aimee Berger, Thea Caroline Klund, Vilde Marie Matinsen, Vilde Bidsler Torp, Emeli Ødegaard, Terese Fosser.

Midtre f. v. Kim Andre Johansen Larsen, Steffen Ruud, Ranveig Bredesen, Sofrid Seljås, Martin Solberg Nesset, Leif Thorvald Klund.

Bak f. v. Rene Lintho Dypedal, Leif Martin Andersson, Henriette Lintho, Jørgen Syversen.

 2011

Bak f. v. Oliver Skogstad, Andreas Tidell Torgersen, Eirik Gunneng Henningsmoen, Sigve Kasbo Tveit.

Midtre f. v. Ada Kasbo, Hanne Hermannseter, Marta Kristiansen, Robin Alexander Wahl Ruud.

 2012

Foran f. v. Anna Stensrud, Jenny Søbyskogen, Lotte Hermanseter, Hanna Wikeby.

Midtre f. v. Øystein Sjølie, Sivert Laurends Jensen, Simen Fjeld Engsvik, Christoffer Hermanseter, Sebastian Sandli, Viktoria Lindset, Jon Øyvind Fosser, Odd Kristian Freddy Hagen

Bak f. v. Henrik Olsen-Torp, Ole Jørgen Ørken.

 2013

Foran f. v. Lotta Helen Heed Jensen, Ane Berg Martinsen, Mari Klund, Signe Emelie E. Krog, Tuva Lovise Dehli.

Midtre f. v. Marius Mehlum, Jenny Stillesby Syversen, Hanna Engebretsen Mæhle, Martin Kabo Tveit.

Bak f. v. Øystein Sjølie, Kasper Foyn Sandli, John-Kristian G. Ruud, Simen Andre Ødegaard, Helge Theodor Christensen.

2014

Bak f. v. Martin Søpler, William Westlie Gromholdt, Jesper Søbyskogen, Dennis Adrian Goska, Andreas Oustorp, Niklas Larsen, Fredrik Heyerdahl, Magnus Johansen

Midten: Elias Kasbo Skullerud, Robin Rørvik, Rikke Emilia Anderson, Mikael Fjeld Ankerlev, Frida Amalie Hermanseter, Markus Aaser, Oscar Andreas Kasbo, og Håvard Westerby Kristiansen.

Foran: Erik Johannes Lauås, Ruth-Mari Kasbo Fog, Rebekka Herstad, Malin Thorvaldsen, Veronica Khorveng Olsson, Ruth Amalie Olsen Torp, Sandra Eilin Wahl Ruud, Ylva Maria Olsson, Sara Anekkan Grandahl, Sjølie.

 

2015

1. rad:  Helen Klepaker, Mia Christine Funderud Sælen, Andrine Nakkim Ødegaard, Marthe Lintho Orderud, Ingrid Øverli, Thea Marie Bjerke Bakke.

2. rad:  Øystein Sjølie, Per-Morten Basma Ingvaldsen, Ihne Bidsler Torp, Herman Olsen, Kent Sørli Mørch, Live Ødegaard, Johanne Martinsen, John Kristian Galaas.

3. rad:  Sander Fjeld Engsvik, Thor Jakob Sætra, Knut Sverre Krog, Emil Andre Ruud Fog, Alexander Oustorp,Kevin Andre Brockstedt Ruud.

 

2016

1. rad:  Helga Vaaler Furulund, Silje Lovise Orderud, Aimee Desiree Skofsrud, Malin Elisabeth Bekkholt Krog, Lea Hassan Skatvold, Lena Marie Jensen.

2. rad:  Øystein Sjølie, Hans Christian Eriksen, Susanne Aas, Stian Alexander Korsmo, Petter Kasbo Skullerud, Hanne Krosby, Dennis Krog Tekin, Sander Olsson.

3. rad:  Hannah Westli Gromholt, Kaja Svingen Gunneng, Jens Petter Kabo Fog, Glenn Gåseby, Sofie Gustavsen Kolshus, Smilla Marie Westlie Stadshaug.

 

2017

1. rad:  Sanne Olsen, Ellen Larsen, Dagny Ørken, Ida Gåseby, Thea Hagby Huse.

2. rad:  Øystein Sjølie, Martin Sætra, Tobias Myhre Eklund, Magnus Grindebakken Ruud, Tim Julian Engsødegård,      Mathias Brestrup Brekkhus, Arne Elvis Christiansen.

3. rad:  Markus Johnsen, Emil Sandli, Andreas Rørvik, Aksel Thorvaldsen. 

2018

Bak f.v.:  Harald Odin Kasbo, Thor Håkon Krog Tekin, , Jørgen Stensrud, Nicklas Jacobsen Skjolden.

 Midten f.v.:   Prest Øystein Sjølie, Max Westlie Stadshaug, Lars Spernes, Emil Lund Pettersen, Ole Einar Bjerke Bakker, Mikkel André Heed Jensen, Sigurd Øverli.

 Framme f.v.:   Helmine Vaaler Furulund, Vilde Johansen, Elin Sætra.

2019

Fremre rekke f.v.:

Henriette Langsø-Normannsen, Alexandra Khoureng Olsson, Emma Sofie Westgaard, Malin Marie Orderud, Frida Kasbo Skullerud, Milla Linnea Goska

 

Midtre rekke f.v.:

Ludvik Laurendz Jensen, Anna Vaaler Thorvaldsen, Rikke Heed Tangen, Marcus Lintho Orderud, Håkon Svingen Gunneng, Julie Lovise Christensen, Ole Thomas Funderud Sælen, Tuva Tatiana Jensen Bratbakken, prest Øystein Sjølie.

 

Bakre rekke f.v.:

Stian Torgersen, Johannes Anekkan Grandahl, Malin Aurora Johansen, Hanne Thingelstad, Tuva Fjeld, Kasper Ruud Fog, Adrian Elijah Gundersen.

 Se nede på bildet

Kontaktinformasjon for Det kirkelige fellesrådet i Marker

Det kirkelige fellesråd i Marker.

Kirkekontoret i Marker:  Postadresse: p.b.156,1871 Ørje.       Besøksadresse: Ørje kirke, Nesveien 10, Ørje.

post@marker.kirken.no  Telefon: 69811846 Åpningstid:  Tir og Tor fra kl. 10-14

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"