BAKKEHAUGEN, MAJORSTUEN OG VESTRE AKER SOKN

0359 OSLO 23 62 93 70 post.bmv.oslo@kirken.no

Nominasjonskomiteens liste

1
RIGMOR SMITH-GAHRSEN f. 1961, seniorrådgiver Østhellinga, 0870 Oslo
2
TORUNN LANDRØ f. 1973, lege Tiurveien, 0852 Oslo
3
KAJA BREIVIK FURUSETH f. 1976, advokat M.Nielsens vei, 0871 Oslo
4
ANN ELISABETH JOHANSEN f. 1955, billedkunstner/kurator Eventyrveien, 0851 Oslo
5
SVEIN HOMSTVEDT f. 1951, seniorrådgiver Bergsalléen, 0854 Oslo
6
INGER-MARIE SCHJØNBERG f. 1975, student Hammerstads gt, 0363 Oslo
7
MARIANNE MARSTRAND f. 1952, pensjonist Vestgrensa, 0851 Oslo

Supplerte kandidater

KARL ANDREAS BERTEUSSEN f. 1945, pensjonist Blåsbortveien, 0873 Oslo
PER OLAV GUNDERSEN f. 1968, jurist Biskop Heuchs v, 0871Oslo
ANNE DAGNY SKALLERUD f. 1952, pensjonist Nydalsveien, 0484 Oslo
Last ned stemmeseddel

Forhåndsstemming

Alle valgkretser i soknet Bakkehaugen, Majorstuen og Vestre Aker menighetskontor, Ullevålsveien 117, 0359 Oslo. Onsdag og torsdag kl 12-14 i perioden 10.august til 6.september
Alle valgkretser i soknet Etter gudstjenesten 18.august 2019 i Bakkehaugen kirke Carl Grøndahlsvei 27, Oslo fra kl 12.30-14.00
Alle valgkretser i soknet Etter gudstjenesten 25.august 2019 i Vestre Aker menighetshus Ullevålsveien 117, Oslo fra kl 12.30-14.00

Her stemmer du (stemmekretser)

Blindern videregående skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Blindern videregående skole Sognsveien 80, 0855 Oslo
Blindern videregående skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Blindern videregående skole Sognsveien 80, 0855 Oslo
Fagerborg skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Fagerborg skole Pilestredet 109, 0358 Oslo
Fagerborg skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Fagerborg skole Pilestredet 109, 0358 Oslo
Majorstuen skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Majorstuen skole Bogstadveien 74, 0366 Oslo
Majorstuen skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Majorstuen skole Bogstadveien 74, 0366 Oslo
Norges musikkhøgskole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Norges Musikkhøgskole Slemdalveien 11, 0369 Oslo
Norges musikkhøgskole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Norges Musikkhøgskole Slemdalveien 11, 0369 Oslo
Skøyen skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Skøyen skole Monolitveien 6, 0375 Oslo
Skøyen skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Skøyen skole Monolitveien 6, 0375 Oslo
Tåsen skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Tåsen skole Nordbergvn.15,0875 Oslo
Tåsen skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Tåsen skole Nordbergvn.15, 0875 Oslo
Ullevål skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Ullevål skole John Colletts allé 20
Ullevål skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Ullevål skole John Colletts allé 20
Vinderen skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Vinderen skole Haakon den Godes vei 17,0373 Oslo
Vinderen skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Vinderen skole Haakon den Godes vei 17,0373 Oslo