BEKKELAGET OG ORMØY SOKN

1178 OSLO 23 62 98 70 post.bo.oslo@kirken.no

Nominasjonskomiteens liste

Forhåndsstemming

Her stemmer du (stemmekretser)

Nominasjonskomiteens liste

1
TROND SKARD DOKKA f. 1946, Professor em./ Pensjonist Bekkelaget
2
SISSEL MOSVOLL f. 1961, Avdelingsleder Ulvøya
3
HARALD THUE f. 1957, Selvstendig næringsdr. Bekkelaget
4
SIRI JENTOFT HJERPSET f. 1946, Pensjonist Malmøya
5
BETZY MARIE ELLINGSEN TUNOLD f. 1955, Fagdir. utvikl.politikk Holtet
6
RUNE YNDESTAD MØLLER f. 1977, Managing partner Bekkelaget
7
TERJE FONK f. 1951, Pensjonist prost Simensbråten
8
HELEN LINEA AALL f. 2001, Student Ormøy
9
ALF HENRY RASMUSSEN f. 1943, Pensjonist Bekkelaget
10
SONDRE GRIMSMO SINNES f. 1997, Student Bekkelaget
11
KARI HIRTH f. 1964, Seniorrådgiver. Bekkelaget
12
TOM ARNE HEMSTAD f. 1951, Murmester Ormøy
13
ROAR BAUST f. 1939, Pensjonist Ulvøya
Last ned stemmeseddel

Forhåndsstemming

Alle valgkretser i soknet Torsdag 22. august Bekkelaget menighetskontor kl. 9.00 - 12.00
Alle valgkretser i soknet Onsdag 4. september Bekkelaget menighetskontor kl. 13.00 - 16.00
Alle valgkretser i soknet Onsdag 21. august Bekkelaget menighetskontor kl. 13.00 - 16.00
Alle valgkretser i soknet Fredag 23. august Bekkelaget menighetskontor kl. 9.00 - 12.00
Alle valgkretser i soknet Søndag 25. august Bekkelaget menighetskontor kl. 12.30 - 13.30
Alle valgkretser i soknet Onsdag 29. august Bekkelaget menighetskontor kl. 13.00 - 16.00
Alle valgkretser i soknet Fredag 30. august Bekkelaget menighetskontor kl. 9.00 - 12.00
Alle valgkretser i soknet Fredag 6. september Bekkelaget menighetskontor kl. 9.00 - 12.00
Alle valgkretser i soknet Torsdag 29. august Bekkelaget menighetskontor kl. 9.00 - 12.00
Alle valgkretser i soknet Søndag 11. august Bekkelaget menighetskontor kl. 12.30 - 13.30
Alle valgkretser i soknet Torsdag 5. september Bekkelaget menighetskontor kl. 9.00 - 12.00

Her stemmer du (stemmekretser)

Bekkelaget skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Bekkelaget skole Marienlundveien 1, 1178 Oslo
Bekkelaget skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Bekkelaget skole Marienlundveien 1, 1178 Oslo
Ekeberg skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Ekeberg skole Stamhusveien 79, 1181 Oslo
Ekeberg skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Ekeberg skole Stamhusveien 79, 1181 Oslo
Nedre Bekkelaget skole 08.09.2019 kl 13:00 - 18:00 Nedre Bekkelaget skole Ormsundveien 2, 0198 Oslo
Nedre Bekkelaget skole 09.09.2019 kl 09:00 - 21:00 Nedre Bekkelaget skole Ormsundveien 2, 0198 Oslo