MASFJORDEN SOKN

5981 MASFJORDNES 56 16 62 61 kyrkja@masfjorden.kommune.no

Valgresultater for menighetsrådsvalget 2019

Sperregrense for listen: 423 stemmer

Medlemmer

DINA MERETE KALLESTAD DYRHOVDEN f. 1967 , Koordinator NKR
Nominasjonskomiteens liste 506 stemmer
RUNE GARMANN f. 1952 , IKT medarbeider
Nominasjonskomiteens liste 486 stemmer
BENTE KVAMSDAL HÅVÅG f. 1973 , Sjukepleiar
Nominasjonskomiteens liste 467 stemmer
HARALD JOSTEIN MJANGER f. 1958 , Bonde
Nominasjonskomiteens liste 458 stemmer
RAGNVALD TANGEDAL f. 1960 , Leiar
Nominasjonskomiteens liste 458 stemmer
GUNNAR ANDVIK f. 1959
Nominasjonskomiteens liste 444 stemmer
ANNE MARIT BIRKELAND FREDRIKSEN f. 1965
Nominasjonskomiteens liste 437 stemmer
ATLE NORDLAND f. 1969
Nominasjonskomiteens liste 434 stemmer
ARIL ANDVIK f. 1968 , Murmeistar
Nominasjonskomiteens liste 434 stemmer
MAJA AVEN DAHLE f. 1980 , Leiar Barnehage
Nominasjonskomiteens liste 429 stemmer

Varamedlemmer

JAN OTTO DAAE f. 1959
Nominasjonskomiteens liste 423 stemmer
JOAKIM EIKEMO HAUGSVÆR f. 1991 , Mekanikar
Nominasjonskomiteens liste 417 stemmer
GUNN TOVE SKÅR f. 1970
Nominasjonskomiteens liste 417 stemmer
LEIF BJARNE HAUKELAND f. 1956
Nominasjonskomiteens liste 421 stemmer
ASLE SLETTEN f. 1973 , Elektrikar
Nominasjonskomiteens liste 410 stemmer
Se valgresultater for BJØRGVIN BISPEDØME

Nominasjonskomiteens liste

1
HARALD JOSTEIN MJANGER f. 1959, Bonde 5981 Masfjordnes
2
RUNE GARMANN f. 1953, IKT medarbeider Areklettvegen 440
3
ATLE NORDLAND f. 1970 Austfjordvegen 2576
4
BENTE KVAMSDAL HÅVÅG f. 1974, Sjukepleiar Haugsværlia 26
5
RAGNVALD TANGEDAL f. 1961, Leiar Tangedalsvegen 57
6
GUNNAR ANDVIK f. 1960 Andvikvegen 517
7
JOAKIM EIKEMO HAUGSVÆR f. 1992, Mekanikar Stien 31
8
GUNN TOVE SKÅR f. 1971 Træet 15
9
ARIL ANDVIK f. 1969, Murmeistar Andviksvegen 915
10
DINA MERETE KALLESTAD DYRHOVDEN f. 1968, Koordinator NKR 5884 Matredal
11
MAJA AVEN DAHLE f. 1981, Leiar Barnehage Matre 28
12
ANNE MARIT BIRKELAND FREDRIKSEN f. 1966 Sleirsvegen 622
13
LEIF BJARNE HAUKELAND f. 1957 Sandneslia 6
14
ASLE SLETTEN f. 1974, Elektrikar Haugsværlia 17
15
VIDAR KVAMSDAL f. 1970 Kvamsdalen 125
16
LINN ANDVIK LAHTI f. 1985 Austfjordvegen 2575
18
JAN OTTO DAAE f. 1960 Areklettvegen 348
19
VEBJØRN KJERSTAD AASGARD f. 1972 Ausfjordvegen 1309
20
TORFINN AGA f. 1975 Haugsværlia 43
21
ANNBJØRG YNNESDAL f. 1978 Hostelandslia 26
22
THOMAS BØRTVEIT f. 1991 Indre Haugsdal 767
23
INGFRID OLAUG HANSEN SLEIRE f. 1960 Sleirsvegen 606
24
ERLEND HAUGSVÆR f. 1981 Haugsværlia 39
25
SVEIN BIRGER HAUGSDAL f. 1981 Fensfjordvegen 69