KOLBOTN SOKN

1410 KOLBOTN 66 81 50 04 kirkekontoret@kirken-oppegard.no

Valgresultater for menighetsrådsvalget 2019

Sperregrense for listen: 1304 stemmer

Medlemmer

SONDRE DRAGLAND f. 1984 , Lærer
Nominasjonskomiteens liste 1436 stemmer
LINE SUSAN KVALVAAG f. 1972 , Sjømannsprest
Nominasjonskomiteens liste 1375 stemmer
LISE TØRNBY f. 1970 , Avdelingsleder
Nominasjonskomiteens liste 1359 stemmer
TOR SIGBJØRN HAUGSTAD f. 1951 , Overlege, dr. med.
Nominasjonskomiteens liste 1353 stemmer
JOHN ANDERS LINDTVEIT RØSE f. 1987 , Rådgiver
Nominasjonskomiteens liste 1352 stemmer
TORGEIR NEVLAND f. 1961 , Økonomi- og administrasjo
Nominasjonskomiteens liste 1352 stemmer
MAY BRITT ESSE BERGE f. 1956 , Rådgiver
Nominasjonskomiteens liste 1332 stemmer
IDA SYNNØVE BÅRVÅG GRINI f. 1959 , Seniorrådgiver
Nominasjonskomiteens liste 1322 stemmer
HARALD MARTIN TOFT f. 1948 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 1321 stemmer
NILS-OTTO KITTERØD f. 1959 , Førsteamanuensis
Nominasjonskomiteens liste 1318 stemmer

Varamedlemmer

FINN EGÉN MOBÆK f. 1960 , Salgsansvarlig
Nominasjonskomiteens liste 1311 stemmer
GEIR KRISTOFFERSEN f. 1960 , Seksjonsleder
Nominasjonskomiteens liste 1273 stemmer
KJELL BEISLAND f. 1954 , Sjefskonsulent
Nominasjonskomiteens liste 1291 stemmer
HILDE JOHANNE NORDHAUG f. 1961 , Seksjonssjef
Nominasjonskomiteens liste 1265 stemmer
KIRSTEN SEMB TØRRESEN f. 1962 , Forsker
Nominasjonskomiteens liste 1281 stemmer
Se valgresultater for BORG BISPEDØMME

Nominasjonskomiteens liste

1
TOR SIGBJØRN HAUGSTAD f. 1951, Overlege, dr. med. Kolbotn
2
LISE TØRNBY f. 1970, Avdelingsleder Sofiemyr
3
HARALD MARTIN TOFT f. 1948, Pensjonist Tårnåsen
4
MAY BRITT ESSE BERGE f. 1956, Rådgiver Sofiemyr
5
JOHN ANDERS LINDTVEIT RØSE f. 1987, Rådgiver Tårnåsen
6
IDA SYNNØVE BÅRVÅG GRINI f. 1959, Seniorrådgiver Kolbotn
7
GEIR KRISTOFFERSEN f. 1960, Seksjonsleder Kolbotn
8
TORGEIR NEVLAND f. 1961, Økonomi- og administrasjo Kolbotn
9
SONDRE DRAGLAND f. 1984, Lærer Sofiemyr
10
FINN EGÉN MOBÆK f. 1960, Salgsansvarlig Tårnåsen
11
LINE SUSAN KVALVAAG f. 1972, Sjømannsprest Kolbotn
12
KJELL BEISLAND f. 1954, Sjefskonsulent Sofiemyr
13
HILDE JOHANNE NORDHAUG f. 1961, Seksjonssjef Kolbotn
14
KIRSTEN SEMB TØRRESEN f. 1962, Forsker Sofiemyr
15
NILS-OTTO KITTERØD f. 1959, Førsteamanuensis Kolbotn