AUSTEVOLL SOKN

5392 STOREBØ 55 08 26 00 kyrkjekontor@austevoll.kykja.no

Valresultat for soknerådsvalet 2019

Sperregrense for lista: 1139 stemmer

Medlemer

Per Henning Tiedemann Nordstrand f. 1959
Nominasjonskomiteens liste 1225 stemmer
Rolf Tore Hellesøy f. 1977
Nominasjonskomiteens liste 1185 stemmer
Hilde Elisabeth Klepsvik f. 1972
Nominasjonskomiteens liste 1159 stemmer
Hans Reidar Njåstad f. 1949
Nominasjonskomiteens liste 1152 stemmer
Eivind Hatlevik f. 1953
Nominasjonskomiteens liste 1148 stemmer
Randi Lise Brekkhus Storebø f. 1957
Nominasjonskomiteens liste 1077 stemmer
Anne Marie Otterå Halstensen f. 1971
Nominasjonskomiteens liste 1048 stemmer
Hans Magnus Drønen f. 1951
Nominasjonskomiteens liste 1055 stemmer
Inger Anne Mortvedt f. 1955
Nominasjonskomiteens liste 1075 stemmer
Daniel Kristian Torsvik f. 1947
Nominasjonskomiteens liste 1054 stemmer

Varamedlemer

Mons Olav Økland f. 1956
Nominasjonskomiteens liste 1086 stemmer
Kari Ingebjørg Mathisen f. 1945
Nominasjonskomiteens liste 978 stemmer
Hans Halstensen f. 1948
Nominasjonskomiteens liste 1091 stemmer
Edvard Johannes Stangeland f. 1947
Nominasjonskomiteens liste 1123 stemmer
Arne Kalve Klepsvik f. 1947
Nominasjonskomiteens liste 1070 stemmer
Sjå valresultat for BJØRGVIN BISPEDØME

Nominasjonskomiteens liste

1
PER HENNING TIEDEMANN NORDSTRAND f. 1961 5394 Kolbeinsvik
2
EIVIND HATLEVIK f. 1955 5392 Storebø
3
HILDE ELISABETH KLEPSVIK f. 1974 5384 Torangsvåg
4
ROLF TORE HELLESØY f. 1979 5384 Torangsvåg
5
HANS REIDAR NJÅSTAD f. 1951 5398 Stolmen
6
RANDI LISE BREKKHUS STOREBØ f. 1959 5392 Storebø
7
ANNE MARIE OTTERÅ HALSTENSEN f. 1973 5396 Vestre Vinnesvåg
9
INGER ANNE MORTVEDT f. 1957 5392 Storebø
10
DANIEL KRISTIAN TORSVIK f. 1949 5384 Torangsvåg
11
MONS OLAV ØKLAND f. 1958 5384 Torangsvåg
12
KARI INGEBJØRG MATHISEN f. 1947 5396 Vestre Vinnesvåg
13
HANS HALSTENSEN f. 1950 5397 Bekkjarvik
14
EDVARD JOHANNES STANGELAND f. 1949 5398 Stolmen
15
ARNE KALVE KLEPSVIK f. 1949 5385 Bakkasund
16
LARS KNUT AARLAND f. 1961 5398 Stolmen