LOMMEDALEN SOKN

1350 LOMMEDALEN 67 50 07 07 post@lommedalen-menighet.no

Valgresultater for menighetsrådsvalget 2019

Sperregrense for listen: 476 stemmer

Medlemmer

SOLVEIG TORSTEINSEN f. 1966 , Int.ark. og designer
Nominasjonskomiteens liste 547 stemmer
IVAR ØDEGAARD f. 1964 , Konsulent
Nominasjonskomiteens liste 530 stemmer
STEINAR SANNES f. 1956 , Senior systemprogramerer
Nominasjonskomiteens liste 516 stemmer
ANETTE TANSØ DAHL f. 1974 , Seniorkonsulent
Nominasjonskomiteens liste 509 stemmer
KRISTIN UELAND NISHIMURA f. 1966 , Sykepleier
Nominasjonskomiteens liste 505 stemmer
TROND FREDRIK SCHJANDER-OPSAHL f. 1975
Nominasjonskomiteens liste 498 stemmer
ROGER BIRKELAND f. 1964
Nominasjonskomiteens liste 490 stemmer
JON HAREIDE f. 1971 , Avdelingsleder
Nominasjonskomiteens liste 485 stemmer

Varamedlemmer

PER EINAR ERIKSEN f. 1968 , Arealforvalter
Nominasjonskomiteens liste 485 stemmer
ANITA OLAVSEN KAMPESETER f. 1968 , Pedagogisk leder
Nominasjonskomiteens liste 474 stemmer
THOR BENDIKSEN f. 1966 , Selvst. næringsdrivende
Nominasjonskomiteens liste 473 stemmer
BIRTE JORUNN LØKEN f. 1949 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 470 stemmer
OLE KRISTIAN LUNDE f. 1955
Tilføyd valgbar person 2 stemmer
Se valgresultater for OSLO BISPEDØMME

Nominasjonskomiteens liste

1
STEINAR SANNES f. 1956, Senior systemprogramerer 1350 Lommedalen
2
SOLVEIG TORSTEINSEN f. 1966, Int.ark. og designer 1350 Lommedalen
3
IVAR ØDEGAARD f. 1964, Konsulent 1354 Bærums Verk
4
KRISTIN UELAND NISHIMURA f. 1966, Sykepleier 1354 Bærums Verk
5
ANETTE TANSØ DAHL f. 1974, Seniorkonsulent 1350 Lommedalen
6
JON HAREIDE f. 1971, Avdelingsleder 1350 Lommedalen
7
PER EINAR ERIKSEN f. 1968, Arealforvalter 1350 Lommedalen
8
ANITA OLAVSEN KAMPESETER f. 1968, Pedagogisk leder 1350 Lommedalen
9
THOR BENDIKSEN f. 1966, Selvst. næringsdrivende 1350 Lommedalen
10
BIRTE JORUNN LØKEN f. 1949, Pensjonist 1350 Lommedalen
11
ROGER BIRKELAND f. 1964 1350 Lommedalen
12
TROND FREDRIK SCHJANDER-OPSAHL f. 1975 1350 Lommedalen