SØNDRE SLAGEN SOKN

Storgaten 52, 3126 TØNSBERG 33 37 47 00 post@tonsberg.kirken.no

Valgresultater for menighetsrådsvalget 2019

Sperregrense for listen: 1027 stemmer

Medlemmer

Eilin Solberg f. 1979 , Sykepleier, teamleder
Nominasjonskomiteens liste 1094 stemmer
Eirill Næs f. 1970 , Helsesykepleier
Nominasjonskomiteens liste 1073 stemmer
Johannes Rolin f. 1985 , Lege
Nominasjonskomiteens liste 1067 stemmer
Marianne Hallaråker Borgen f. 1973 , Lærer
Nominasjonskomiteens liste 1066 stemmer
Knut Vermund Kvilhaug f. 1967 , Rådgiver, Tønsberg kommun
Nominasjonskomiteens liste 1044 stemmer
Ine Falke f. 1969 , Spesialsykepleier
Nominasjonskomiteens liste 1041 stemmer
Gunn Helene Matre Berge f. 1979 , Miljøterapeut, Færder
Nominasjonskomiteens liste 1037 stemmer
Trond Karlsen f. 1958 , Sektorleder Blå kors Norg
Nominasjonskomiteens liste 1034 stemmer
Elisabeth Klemmetsby f. 1949 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 1015 stemmer
Bent Olav Muller-Nilssen f. 1952 , Seksjonsleder, Signo Vivo
Nominasjonskomiteens liste 1016 stemmer

Varamedlemmer

Oddrun Flaat Amundsen f. 1959 , Gartner / Landskapsarkite
Nominasjonskomiteens liste 1003 stemmer
Erik Kristian Relander Tømte f. 1955 , Fagenhetsleder
Nominasjonskomiteens liste 1012 stemmer
Torunn Elisabeth Wetterstad f. 1965 , Bioingeniør
Nominasjonskomiteens liste 1008 stemmer
Tove Brita Eriksen f. 1946 , Freelancer og skribent
Nominasjonskomiteens liste 1015 stemmer
Antonett Worren f. 1962 , Bioingeniør
Nominasjonskomiteens liste 1023 stemmer
Eva Mette Strand f. 1968 , Skolefaglig rådgiver
Nominasjonskomiteens liste 1008 stemmer
Se valgresultater for TUNSBERG BISPEDØMME

Nominasjonskomiteens liste

1
TROND KARLSEN f. 1960, Sektorleder Blå kors Norg
2
Eilin Solberg f. 1981, Sykepleier, teamleder
3
KNUT VERMUND KVILHAUG f. 1969, Rådgiver, Tønsberg kommun
4
ELISABETH KLEMMETSBY f. 1951, Pensjonist
5
BENT OLAV MULLER-NILSSEN f. 1954, Seksjonsleder, Signo Vivo
6
ODDRUN FLAAT AMUNDSEN f. 1961, Gartner / Landskapsarkite
7
JOHANNES ROLIN f. 1987, Lege
8
GUNN HELENE MATRE BERGE f. 1981, Miljøterapeut, Færder
9
ERIK KRISTIAN RELANDER TØMTE f. 1957, Fagenhetsleder
10
TORUNN ELISABETH WETTERSTAD f. 1967, Bioingeniør
11
EIRILL NÆS f. 1972, Helsesykepleier
12
TOVE BRITA ERIKSEN f. 1948, Freelancer og skribent
13
INE FALKE f. 1971, Spesialsykepleier
14
ANTONETT WORREN f. 1964, Bioingeniør
15
EVA METTE STRAND f. 1970, Skolefaglig rådgiver
16
MARIANNE HALLARÅKER BORGEN f. 1975, Lærer
Dele-knapper kan ikke vises uten at du samtykker til bruk av funksjonelle cookies. For å gjøre dette må du trykke på knappen helt nederst i venstre hjørne og marker sjekkboks for funksjonelle cookies og deretter klikke på "Oppdater samtykke". Evt. klikk på "Godta alle cookies" for å godta alle kategorier av cookies. Deretter må du laste siden på nytt.