TINN SOKN

3660 RJUKAN 35 08 28 60 post@kirken.tinn.no

Valresultat for soknerådsvalet 2019

Sperregrense for lista: 363 stemmer

Medlemer

DORIS MARGARETH EK f. 1955 , ORGANIST
Nominasjonskomiteens liste 422 stemmer
GRETE INGEBORG VESTBY f. 1969 , VETERINÆR
Nominasjonskomiteens liste 410 stemmer
KARI ANNE VALSØ f. 1967 , KONSULENT
Nominasjonskomiteens liste 410 stemmer
HENRY GUNLEIKSRUD f. 1968 , ELEKTRIKER
Nominasjonskomiteens liste 392 stemmer
JAN BIRGER OLAND f. 1969 , BANKMEDARBEIDER
Nominasjonskomiteens liste 392 stemmer
KJERSTI LURÅS HÅVARDSRUD f. 1956 , GÅRDBRUKER
Nominasjonskomiteens liste 388 stemmer
ODDVAR ØVSTERUD f. 1955 , SELVSTENDIG
Nominasjonskomiteens liste 385 stemmer
HELENE GUNLEIKSRUD FUSCHE f. 1960 , HJELPEARBEIDER
Nominasjonskomiteens liste 385 stemmer

Varamedlemer

MONA HOVINBØLE f. 1963 , ASSISTENT
Nominasjonskomiteens liste 383 stemmer
ASBJØRN SAURO f. 1957 , SELVSTENDIG
Nominasjonskomiteens liste 383 stemmer
BIRGIT SKAVLEBØ f. 1965 , DATAINGENIØR
Nominasjonskomiteens liste 382 stemmer
LISBETH ODDEN MOSSING f. 1973 , BUTIKKMEDARBEIDER
Nominasjonskomiteens liste 380 stemmer
ÅSNE IRENE HAGEN TVERBERG FOSSHEIM f. 1968 , GÅRDBRUKER
Nominasjonskomiteens liste 380 stemmer
Sjå valresultat for AGDER OG TELEMARK BISPEDØMME

Nominasjonskomiteens liste

1
DORIS MARGARETH EK f. 1955, ORGANIST AUSTBYGDE
2
GRETE INGEBORG VESTBY f. 1969, VETERINÆR ATRÅ
3
KARI ANNE VALSØ f. 1967, KONSULENT MILAND
4
MONA HOVINBØLE f. 1963, ASSISTENT HOVIN
5
HARALD VETLE BØEN f. 1961, TØMRER AUSTBYGD
6
HENRY GUNLEIKSRUD f. 1968, ELEKTRIKER ATRÅ
7
KJERSTI FOLKVANG VOLLAND f. 1973, REKTOR MILAND
8
ASBJØRN SAURO f. 1957, SELVSTENDIG HOVIN
9
KJERSTI LURÅS HÅVARDSRUD f. 1956, GÅRDBRUKER AUSTBYGD
10
MARIT BRATTERUD FUGLESTEG f. 1961, FAGARBEIDER ATRÅ
11
ODDVAR ØVSTERUD f. 1955, SELVSTENDIG MILAND
12
HELEN LOUISE WINGSTERNÆS GRAVER f. 1967, SELVSTENDIG HOVIN
13
VIDAR SÆLEBAKKE f. 1970, TØMRER AUSTBYGD
14
JAN BIRGER OLAND f. 1969, BANKMEDARBEIDER ATRÅ
15
IVAR HØYSET f. 1970, SKOGSARBEIDER HOVIN
16
BIRGIT SKAVLEBØ f. 1965, DATAINGENIØR AUSTBYGD
17
TORBJØRN BREKKA f. 1975, ANLEGGSARBEIDER ATRÅ
18
BENNY ANDRÉ RUE-HERNES f. 1973, SELVSTENDIG HOVIN
19
HELENE GUNLEIKSRUD FUSCHE f. 1960, HJELPEARBEIDER AUSTBYGD
20
LISBETH ODDEN MOSSING f. 1973, BUTIKKMEDARBEIDER ATRÅ
21
KRISTIN GUSTAVSEN f. 1978, BUTIKKMEDARBEIDER HOVIN
22
HILDE MARI TEFRE KVESETH f. 1943, PENSJONIST MILAND
23
TONJE LISE HANSEN f. 1979, BARNE- OG UNGDOMSARBEIDER AUSTBYGD
24
HENRY LILLELAND f. 1984, SELVSTENDIG ATRÅ
25
OLE JOHN HOSTVEDT f. 1955, JOURNALIST HOVIN
26
ÅSNE IRENE HAGEN TVERBERG FOSSHEIM f. 1968, GÅRDBRUKER AUSTBYGD
27
HANNE MARGIT MÅRDALEN-KVÆRNER f. 1987, SYKEPLEIER ATRÅ
28
ODD SKÅRBERG f. 1976, ANLEGGSLEDER ATRÅ