ULSTEIN SOKN

Sjøgata 61, 6065 ULSTEINVIK 70 01 76 80 post@ulsteinkyrkje.no

Valresultat for soknerådsvalet 2019

Sperregrense for lista: 853 stemmer

Medlemer

ANNELISE KLEVEN GODØ f. 1961 , Økonom
Nominasjonskomiteens liste 1060 stemmer
ODD ARNE VIKEBAKK f. 1956 , Lærar
Nominasjonskomiteens liste 993 stemmer
KARIANNE SVEEN ORVIK f. 1978 , Prosjektleiar velferdstek
Nominasjonskomiteens liste 981 stemmer
HANNELORE MÅSEIDE f. 1942 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 913 stemmer
BODIL ELIN MUREN VOLDSUND f. 1970 , Kontorfullmektig
Nominasjonskomiteens liste 908 stemmer
LIDBJØRN VATTØY f. 1952 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 905 stemmer
KARETE MALEN NESSET f. 1974 , Lærar
Nominasjonskomiteens liste 895 stemmer
CECILIE FRANTSEN SKEIDE f. 1972 , Dagleg leiar / frisør
Nominasjonskomiteens liste 878 stemmer

Varamedlemer

ANDRÉ SÆTER f. 1985 , Fagleg leiar
Nominasjonskomiteens liste 869 stemmer
ANDREAS ALEXANDER FELIX SÆBØ f. 1999 , Barnehageassistent
Nominasjonskomiteens liste 868 stemmer
ÅSMUND LUNDE f. 1988 , Sivilingeniør
Nominasjonskomiteens liste 867 stemmer
KRISTIAN OSNES f. 1984 , Leiar produktutvikling
Nominasjonskomiteens liste 865 stemmer
HILDEGUNN KARIN LILLEBØ FISKERSTRAND f. 1957 , Fagarbeider i Barnehage
Nominasjonskomiteens liste 858 stemmer
Sjå valresultat for MØRE BISPEDØME

Nominasjonskomiteens liste

1
KARIANNE SVEEN ORVIK f. 1978, Prosjektleiar velferdstek Ulsteinvik
2
ODD ARNE VIKEBAKK f. 1956, Lærar Ulsteinvik
3
ANNELISE KLEVEN GODØ f. 1961, Økonom Ulsteinvik
4
ANDREAS ALEXANDER FELIX SÆBØ f. 1999, Barnehageassistent Ulsteinvik
5
KARETE MALEN NESSET f. 1974, Lærar Ulsteinvik
6
TØRRIS HEGDAL f. 1951, Vaktmester, bussjåfør Ulsteinvik
7
MALI ÅM f. 1971, Inspektør og lærar Ulsteinvik
8
KRISTIAN OSNES f. 1984, Leiar produktutvikling Ulsteinvik
9
CECILIE FRANTSEN SKEIDE f. 1972, Dagleg leiar / frisør Ulsteinvik
10
ANDRÉ SÆTER f. 1985, Fagleg leiar Ulsteinvik
11
JUNE LANDA SUNDAL f. 1969, Driftsteknikkar Ulsteinvik
12
ELINA INKERI ESCOBAR f. 1988, Barnehageassistent Ulsteinvik
13
HILDEGUNN KARIN LILLEBØ FISKERSTRAND f. 1957, Fagarbeider i Barnehage Ulsteinvik
14
BODIL ELIN MUREN VOLDSUND f. 1970, Kontorfullmektig Ulsteinvik
15
HANNELORE MÅSEIDE f. 1942, Pensjonist Ulsteinvik
16
LIDBJØRN VATTØY f. 1952, Pensjonist Ulsteinvik
17
ÅSMUND LUNDE f. 1988, Sivilingeniør Ulsteinvik