ALDERSUND SOKN

Onøy, 8766 LURØY 75 09 15 30 kirkeverge@luroy.kirken.no

Valgresultater for menighetsrådsvalget 2019

Sperregrense for listen: 160 stemmer

Medlemmer

Åslaug Selnes Finseth f. 1943 , Pensjonist
Nominasjonskomiteens liste 266 stemmer
Geir Bjarne Vatne f. 1958 , 1. konsulent landbruk
Nominasjonskomiteens liste 228 stemmer
Jill-Helen Strifeldt f. 1980 , Regnskapsmedarbeider
Nominasjonskomiteens liste 197 stemmer
Aslaug Selnes Frogner f. 1976 , Selvstendig næringsdriven
Nominasjonskomiteens liste 194 stemmer
Ellinor Aspdal Hansen f. 1959 , Lærer
Nominasjonskomiteens liste 193 stemmer
Elisabeth Bøe Vedøy f. 1973 , Helsearbeider
Nominasjonskomiteens liste 190 stemmer

Varamedlemmer

Synnøve Nilsen f. 1956 , Helsearbeider
Nominasjonskomiteens liste 185 stemmer
Hilde Berit Thomassen Einmo f. 1968 , Helsearbeider
Nominasjonskomiteens liste 179 stemmer
Anita Enge Johansen f. 1959 , Helsearbeider
Nominasjonskomiteens liste 175 stemmer
Lisa Mathisen f. 1982 , Sykepleier
Nominasjonskomiteens liste 171 stemmer
Elin Beate Haugen f. 1976 , Lærer
Nominasjonskomiteens liste 170 stemmer
Se valgresultater for SØR-HÅLOGALAND BISPEDØMME

Nominasjonskomiteens liste

1
GEIR BJARNE VATNE f. 1960, 1. konsulent landbruk Vassveien 66 8730Bratland
2
ELLINOR ASPDAL HANSEN f. 1961, Lærer Moaveien 4
3
ÅSLAUG SELNES FINSETH f. 1945, Pensjonist Selnesveien308735Stokkvåg
4
SYNNØVE NILSEN f. 1958, Helsearbeider Tonnesveien 37 8752 Konsv
5
ANITA ENGE JOHANSEN f. 1961, Helsearbeider Aldersundveien 17 8730 Bl
6
HILDE BERIT THOMASSEN EINMO f. 1970, Helsearbeider Nordmyrveien 5 8752 Konsv
7
JILL-HELEN STRIFELDT f. 1982, Regnskapsmedarbeider Hjartveien 1 8732 Aldra
8
CHRISTIAN HOPANENG HAUGEN f. 2002, Energimontørlærling Skoglundveien 8 8752 Kons
9
ASLAUG SELNES FROGNER f. 1978, Selvstendig næringsdriven Selnesveien 30 8735 Stokk
10
LISA MATHISEN f. 1984, Sykepleier Tonnesveien 143 8752 Kons
11
JØRAN FLÅTEN TØNDER f. 1979, Kundemotaker Vassveien 2 8730 Bratland
12
MARI-ANN SLEIPNES SIVERTSEN f. 1965, Spesialpedagog Skoglundveien 4 8752 Kons
13
SUSANN KRISTIANSEN f. 1980, Helsearbeider Aldersundveien 405 8730 B
14
ELISABETH BØE VEDØY f. 1975, Helsearbeider Aldersundveien 17 8735 St
15
KATHRINE HUGVIK PEDERSEN f. 1975, Barnegagelærer Bonhåjen 3 8752 Konsvikos
16
KJELL VIDAR MOLVIK f. 1979, Røkter Tonnesveien 127 A 8752 Ko
17
MAY BRITT PERSDATTER JOHANSEN ANDERSEN f. 1972, Barnehage assistent Aldersundveien 60 8735 st
18
ELIN BEATE HAUGEN f. 1978, Lærer Haugen 5 8752 Konsvikosen
Dele-knapper kan ikke vises uten at du samtykker til bruk av funksjonelle cookies. For å gjøre dette må du trykke på knappen helt nederst i venstre hjørne og marker sjekkboks for funksjonelle cookies og deretter klikke på "Oppdater samtykke". Evt. klikk på "Godta alle cookies" for å godta alle kategorier av cookies. Deretter må du laste siden på nytt.