BØ OG MALNES SOKN

Rådhuset Veaveien 50, 8475 STRAUMSJØEN 76 11 42 00 kirka@boe.kommune.no

Valgresultater for menighetsrådsvalget 2019

Sperregrense for listen: 304 stemmer

Medlemmer

Heidi Margrethe Gabrielsen f. 1972
Nominasjonskomiteens liste 349 stemmer
Elise Eggebø f. 1984
Nominasjonskomiteens liste 335 stemmer
Kristin Marie Fæster Klaussen f. 1968
Nominasjonskomiteens liste 331 stemmer
Geir-Viggo Pedersen f. 1970
Nominasjonskomiteens liste 330 stemmer
Marianne Larsen Kleiva f. 1958
Nominasjonskomiteens liste 324 stemmer
May-Kristin Nerdal f. 1973
Nominasjonskomiteens liste 315 stemmer
Richard Edvardsen f. 1936
Nominasjonskomiteens liste 311 stemmer
Liss Evy Nikolaisen f. 1963
Nominasjonskomiteens liste 311 stemmer

Varamedlemmer

Simon Nilssen f. 1973
Nominasjonskomiteens liste 310 stemmer
Inger Johanne Iversen f. 1948
Nominasjonskomiteens liste 310 stemmer
Kirsten Synøve Både f. 1970
Nominasjonskomiteens liste 307 stemmer
Melissa Solvang f. 1994
Nominasjonskomiteens liste 307 stemmer
Guttorm Ole Veabø f. 1952
Nominasjonskomiteens liste 306 stemmer
Se valgresultater for SØR-HÅLOGALAND BISPEDØMME

Nominasjonskomiteens liste

2
MAY-KRISTIN NERDAL f. 1975 Kråkberget
3
GEIR-VIGGO PEDERSEN f. 1972 Skålbrekka
4
ELISE EGGEBØ f. 1986 Straume
5
SIMON NILSSEN f. 1975 Risnesan
6
RICHARD EDVARDSEN f. 1938 Straume
7
MARIANNE LARSEN KLEIVA f. 1960 Skårvågen
8
INGER JOHANNE IVERSEN f. 1950 Vinje
10
KIRSTEN SYNØVE BÅDE f. 1972 Steine
11
LISS EVY NIKOLAISEN f. 1965 Pollen
12
MELISSA SOLVANG f. 1996 Vinje
13
GUTTORM OLE VEABØ f. 1954 Vea
14
VIGDIS OLSEN f. 1948 Vinje
15
ROGER PEDERSEN-LEITE f. 1957 Leite
16
17
18
EVA HENNIE NIKOLAISEN f. 1967 Rise
19
Dele-knapper kan ikke vises uten at du samtykker til bruk av funksjonelle cookies. For å gjøre dette må du trykke på knappen helt nederst i venstre hjørne og marker sjekkboks for funksjonelle cookies og deretter klikke på "Oppdater samtykke". Evt. klikk på "Godta alle cookies" for å godta alle kategorier av cookies. Deretter må du laste siden på nytt.