TRANØY SOKN

9392 STONGLANDSEIDET 77 85 47 10 sekretar@tranoy.kirken.no

Valgresultater for menighetsrådsvalget 2019

Sperregrense for listen: 247 stemmer

Medlemmer

TONE EDWARDS f. 1969 , hjelpepleier
Nominasjonskomiteens liste 288 stemmer
ODD ARNE ANDREASSEN f. 1950 , politiker
Nominasjonskomiteens liste 275 stemmer
AASE-LENA JOHANSEN f. 1974 , lærer
Nominasjonskomiteens liste 262 stemmer
ELI HUSEVÅG HOFSØY f. 1978 , student
Nominasjonskomiteens liste 261 stemmer
JOHN ARNAR HANSEN f. 1957 , bedriftsleder
Nominasjonskomiteens liste 257 stemmer
ERLING SVEGRE f. 1964 , konsulent
Nominasjonskomiteens liste 251 stemmer
HÅKON RYVOLL f. 1956 , jordbruker/konsulent
Nominasjonskomiteens liste 248 stemmer
TORE KRISTIAN ANTONSEN f. 1965 , regnskapsleder
Nominasjonskomiteens liste 245 stemmer

Varamedlemmer

JILL-TONE JOHANSEN f. 1977 , hjemmeværende
Nominasjonskomiteens liste 241 stemmer
TRINE LISE KVÅLE f. 1974 , barne- og ungdomsarbeider
Nominasjonskomiteens liste 242 stemmer
MONA LOVISE KVALSVIK JAKOBSEN f. 1961 , psykolog
Nominasjonskomiteens liste 239 stemmer
KATO SIGVALD BJØRKLI f. 1962 , voksenopplæringen
Nominasjonskomiteens liste 237 stemmer
ELIN SOFIE JAKOBSEN f. 1988 , omsorgsarbeider
Nominasjonskomiteens liste 237 stemmer
Se valgresultater for NORD-HÅLOGALAND BISPEDØMME

Nominasjonskomiteens liste

1
TONE EDWARDS f. 1969, hjelpepleier Vangsvik
2
ODD ARNE ANDREASSEN f. 1950, politiker Vangsvik
3
ELI HUSEVÅG HOFSØY f. 1978, student Hofsøy
4
TORE KRISTIAN ANTONSEN f. 1965, regnskapsleder Svanelvmo
5
JOHN ARNAR HANSEN f. 1957, bedriftsleder Solli
6
JILL-TONE JOHANSEN f. 1977, hjemmeværende Tranøybotn
7
TRINE LISE KVÅLE f. 1974, barne- og ungdomsarbeider Brygghaug
8
ERLING SVEGRE f. 1964, konsulent Vangsvik
9
AASE-LENA JOHANSEN f. 1974, lærer Stonglandseidet
10
MONA LOVISE KVALSVIK JAKOBSEN f. 1961, psykolog Vangsvik
11
KATO SIGVALD BJØRKLI f. 1962, voksenopplæringen Stonglandseidet
12
ELIN SOFIE JAKOBSEN f. 1988, omsorgsarbeider Svanelvmo
13
HARALD EMIL NYGÅRD f. 1958, næringsdrivende Skatvik
14
JORUNN HILDE NILSSEN f. 1963, sykepleier Valvåg
15
STEIN ROAR ERNSTSEN f. 1966, fiskehelsebiolog Å
16
GUDRUN KJERSTIN JONSÅS FREDRIKSEN f. 1974, førskole assistent Stangnes
17
INGRID SOLFRID JOHANNA PEDERSEN f. 1942, pensjonist Skrolsvik
18
ASTRID-MARIE PETTERSEN f. 1949, pensjonist Rødsand
19
HÅKON RYVOLL f. 1956, jordbruker/konsulent Valvåg
20
ÅSHILD STIBERG f. 1957, konsulent Stonglandseidet