Inspirasjon og læring – tema på teams – Kirkens Nødhjelp og fasteaksjonen

Vi inviterer til en kort Teams-samling med tema Kirkens Nødhjelp og fasteaksjonen i Sør-Hålogaland onsdag 12. februar kl. 9.00–9.30. Tips gjerne alle som kan ha nytte av å delta.

Inspirasjon og læring – tema på teams – Kirkens Nødhjelp og fasteaksjonen

 

Kirkens Nødhjelp og fasteaksjon i menigehtene i Sør-Hålogaland

Onsdag 12. februar kl. 9:00–9:30.

 

Program: 

  • 09.00 Åpning og info fra bispedømmet v/ Brita Bye
  • Informasjon om Kirkens Nødhjelp sin fasteaksjon, tips til materiell til fastetiden og fasteaksjonen v/ regionkoordinator Kjersti Antonette Kvammen (KN)
  • Diakoniarbeider Anette Holand Nilsen (Gildeskål) deler erfaringer fra tur med Kirkens Nødhjelp til Zambia, og fasteaksjonsarbeid lokalt
  • Diakoniarbeider Aina Paulsen(Fauske) forteller om hvordan de jobber med fasteaksjonen på sitt sted
  • Spørsmål/Avslutning v/ Kjersti Kvammen 

 

NB! Vi gjør oppmerksom på at det blir tatt videoopptak av møtet som da blir liggende tilgjengelig en viss tid i etterkant (slik at de som ikke har mulighet til å delta «live» kan få sett det seinere). 

 

Mulighet for spørsmål og innspill til begge innleggene.

 

Hjertelig velkommen!

Vi trenger ingen påmelding, det er bare å logge seg på lenken under:

 

Microsoft Teams Trenger du hjelp?

Bli med i møtet nå

Møte-ID: 327 456 408 482

Passord: DF9oe2Dg

 

 

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"